Volkswagen Crafter Okul için uygun fırsatlar

0
2480
Renault Trucks


Okul dönemi öncesi yeni araç satın almayı düşünenler için özel avantajlarla sunulan Crafter Okul, çift turbolu motoru, düşük yakıt tüketimi, orijinal üstyapısı ve sunduğu güvenlik donanımlarıyla, okul servisinden beklenen her türlü ihtiyaca yanıt veriyor.

Volkswagen Ticari Araç, yeni okul dönemine yeni bir araçla başlamak isteyenler için sınırlı sayıdaki Volkswagen Crafter modellerinde çekici fırsatlar sunuyor. Volkswagen Ticari Araç’ın Crafter modelinin okul servisleri için geliştirdiği sürümü Crafter Okul, 16+1, 18+1, 19+1 ve 22+1 yolcu sığası seçenekleriyle satın alınabiliyor.

Zengin standart donanım

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’ne uygun olarak tasarlanan ve herhangi bir ek düzenleme gerektirmeyen Crafter Okul, okul servislerinden beklenen her türlü ihtiyaca yanıt veriyor: Lüks sınıf koltuklar, körüklü ve ısıtmalı sürücü koltuğu, hız sabitleyici, radyo kumandalı direksiyon, orijinal iç kaplama, sis farı, manuel açılabilen acil çıkış kapağı, arka yolcu bölümü camlarında özel perde sistemi ve kameralı görüntü sistemi gibi standart danınmlara sahip olan Euro 6 motorlu Crafter Okul modellerinde ayrıca otomatik yanan farlar, yağmur duyargası ve eve geliş-evden çıkış aydınlatma sistemi gibi konfor öğeleri de bulunuyor.

Sürücü ve yolculara özel güvenlik sistemleri

Crafter Okul; ESP viraj dengeleme sistemi, ABS, ASR (anti patinaj sistemi), BAS (fren yardımcısı), Hill Holder (yokuş yukarı kalkış yardımı), USC (viraj içine savrulma kontrolü), ROM (devrilme koruması) ve RMI (denge kaybı koruması) gibi etkin güvenlik donanımlarını standart olarak sunuyor. Ayrıca körüklü sürücü koltuğu da sürücünün rahatını ve güvenliğini sağlıyor.

Güçlü ve tutumlu motor

Crafter Okul, dört silindirli çift turbolu 2.0 TDI Euro 6 dizel motorla sunuluyor. 163 beygir güç üreten bu motor, şehir dışında 100 kilometrede 6.7 lt yakıt tüketiyor.

20 bin km bakım aralığıyla düşük işletim maliyeti ve ekonomik kullanım olanağı da sunan Crafter Okul, her bakımda sadece 7 litre yağ değişimine ihtiyaç duyarak bakım maliyetlerini düşürüyor. Crafter Okul, 12 yıl paslanmazlık, 3 yıl boya, 2 yıl sınırsız km + 1 yıl için 250 bin km’ye kadar araç ve üstyapı garantisi ile sınıfının en uzun garanti değerlerini sunuyor.

Ağustos ayına özel fırsatlar

Crafter Okul, aracını yenileyecek olan ve yeni araç satın alacak olan kullanıcılar için ağustos ayı boyunca, sınırlı sayıda araç için okul sezonuna özel fırsatlarla satışa sunuluyor.

Volkswagen Crafter Okul, 16+1, 18+1, 19+1 ve 22+1 yolcu sığası seçenekleriyle satın alınabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz