Continental AllSeasonContact ‘örnek niteliğinde’ lastik seçildi

0
122
Continental_AllSeasonContact
Continental'in dört mevsim lastiği AllSeasonContact, Almanya’nın önde gelen otomobil dergilerinden AutoBild'in dört mevsim lastiği testinde önemli bir başarı elde etti.

Continental, dört mevsim lastiği AllSeasonContact ile Almanya’nın önde gelen otomotiv dergisi AutoBild’in her yıl düzenlediği dört mevsim lastiği testinde 32 farklı ürünü geride bırakarak en üst unvan olan “örnek niteliğinde” derecesine seçildi.

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental‘in dört mevsim lastiği AllSeasonContact, Almanya’nın önde gelen otomobil dergilerinden AutoBild’in dört mevsim lastiği testinde önemli bir başarı elde etti. AllSeasonContact, 16 farklı kategoride başarı elde ederek en üst unvan olan “örnek niteliğinde” derecesinin sahibi oldu.

AutoBild dergisinin dört mevsim lastiği testinde 205/55 R 16 ebatında Avrupa, Amerika ve Asyalı üreticilerin 32 farklı ürünü lastik testinden geçti. VW Golf aracın kullanıldığı testlerdeki test uzmanları, AllSeasonContact lastik performansını “Birinci sınıf, kış mevsimi için uygun özelliklere sahip, iyi fiyat performans oranı sunan ve etkileyiciliği yüksek çok yönlü bir lastik” olarak tanımladı. Test uzmanları, AllSeasonContact lastiğin suda kızaklama özelliği, hassas direksiyon tepkisi ve yüksek kilometre performansı ile yakıt tasarrufu sağlayan düşük yuvarlanma direncine sahip olduğunu belirtti.

AllSeasonContact‘ın sırt tasarımı, Continental‘in güvenlik özellikleri ile tanınan birinci sınıf yaz ve kış lastiklerinin güçlü yönlerini bir araya getiriyor. Güvenli yol tutuş özelliklerine ek olarak, AllSeasonContact lastik yapısı ile kendi sınıfında en iyi yakıt verimliliğini sunacak şekilde tasarlandı. Bu yıl genişletilen ürün gamı ile AllSeasonContact artık şehiriçi otomobillerden lüks modellere kadar  farklı binek ve SUV araçlara hitap ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here