Continental, 3D ekran yüzeyleri ile sürüş keyfine tasarım katıyor

0
995
Renault Trucks

Dünyanın önder lastik ve orijinal donanım tedarikçilerinden Continental, sürücülerin araba kumanda panellerinde dijital göstergelerden daha rahat ve keyifle faydalanabilmesi için 3D ekran yüzeyi geliştirdi. Yeni 3D ekran yüzeyleri, 14 Eylül’de Almanya’nın Frankfurt kentinde başlayacak ‘IAA’ Uluslararası Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak.

Sürücülerin araba kumanda panellerinde daha fazla işlev ve dijital içeriğe karşı giderek artan talebi, araç içi ekran yüzeylerinin de giderek büyümesi anlamına geliyor. Tamamen dijitalleşen gösterge grupları, dijital içeriği konforlu bir şekilde sürücüye sunsa da tasarım yönünden aynı konfordan bahsetmek biraz zor. Gelecekte sürücülerin modası geçmiş düz ekranlara bakmak zorunda kalmadan dijital içeriğin keyfini sürebilmesi için Continental, 3D ekran yüzeyi geliştirdi. Bu yüzey, klasik ekranlara kalite ve estetik getiren, optik bağlantılı topografik elemanlardan oluşuyor.

Continental, Almanya’nın Frankfurt kentinde 14 Eylül 2017’de başlayacak IAA Uluslararası Otomobil Fuarı’nda 3D ekran yüzeyini de vitrine çıkaracak. Continental’in geleceğin teknolojisini içeren ürünleri; Salon 5.1’de, A07/A08 Continental standlarında görülebilecek.

Fuarda tanıtılacak ürünün videosuna ise https://www.youtube.com/watch?v=Hp2qVk5McrQ bağlantısından ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz