“Conti Hybrid” ile maliyetler düşüyor

0
1451

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal donanım tedarikçilerinden Continental’in Conti Hybrid lastik serisi, performansı ve verimliliği sayesinde lojistik firmalarının tercihi olmaya devam ediyor. Sürücüler ve filo yöneticileri, yeni lastiklerin maliyet etkinliği ve güvenliği sayesinde işletme masraflarını optimize ediyor.

Kullanım amaçlarına göre uygun lastik seçimi yapmak, nakliye şirketlerinin filolarının işletme maliyetlerini optimize etmelerinde büyük önem taşıyor. Continental’in dünya çapındaki deneyimleri ve filolara özel sunduğu çözümler lojistik şirketlerinin beğenisini kazanıyor.

Hollandalı ve Belçikalı nakliye firmalarının bu konudaki deneyimleri, Conti Hybrid lastiklerinin maliyet etkinliğine olan faydasını ortaya koyuyor. Hollanda’da kimya sektöründe ürün taşımacılığında uzmanlaşan küresel bir lojistik şirketi olan Den Hartogh için de yüklerin her türlü hava ve yol koşulunda güvenli bir şekilde taşınması, şirketin sürücüleri ve yönetimi için öncelikler arasında yer alıyor. Şirket, çekici ve yarı treylerlerinde Conti Hybrid lastik serisini kullanarak verim artışı sağlıyor. Şirketin Kamyon Taşımacılığı ve Donanım Hizmetleri bölümünden sorumlu olan Hans den Hartogh, “Conti Hybrid lastikleri ile sürücülerimiz kendilerini her zaman güvende hissediyor. Aynı zamanda lastiklerin yakıt verimliliğinden de oldukça memnunuz. Conti Hybrid lastikleri etkileyici performansı ile göz dolduran özelliklere sahip. Sektörümüzdeki tüm firmalara gönül rahatlığı ile bu lastikleri tavsiye edebiliriz.” diyor.

Den Hartogh şirketinden Hans den Hartogh, “Conti Hybrid lastikleri ile sürücülerimiz kendilerini her zaman güvende hissediyor. Aynı zamanda lastiklerin yakıt verimliliğinden de oldukça memnunuz.” diyor.

Konteyner taşımacılığında öne çıkan Belçikalı nakliye firması Eskatrans da Continental lastiklerine güveniyor. Eskatrans filosu yaklaşık 40 adet çekici ve 40’ın üzerinde konteyner yarı treylerden oluşuyor. Şirket, araçlarının ön ve çeker dingillerinde Conti Hybrid 315/70 R 22.5, yarı treyler dingillerinde ise 385/55 R 22.5 ve 385/65 R 22.5 ölçütlerini kullanıyor. Eskatrans‘ın sahibi Steven Meeus, Conti Hybrid HD3 çeker dingil lastiğinin artık piyasada sıcak kaplama olarak bulunmasından da oldukça mutlu olduğunu dile getiriyor. Steven Meeus ayrıca sıcak kaplama ContiRe lastiklerini, filosunu daha da çevre dostu yapan önemli bir unsur olarak görüyor. Meeus açıklamasında “Kalitesinden ve maliyetinden emin olduğumuz için araçlarımıza ContiRe kaplama lastikleri takıyoruz. Ayrıca, ContiRe lastikleri CO2 yayımlarının önemli ölçüde azaltılmasına ve çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor.” diyor.

Continental Conti Hybrid lastik serisi

Continental EMEA Bölgesi Kamyon ve Otobüs Lastikleri Geliştirme Bölümü Başkanı Frank Walloch, taşımacılık endüstrisinden gelen olumlu geri bildirimlerden memnuniyetini şu sözlerle açıkladı: “Conti Hybrid lastiklerini şehirlerarası yol ve otoyolda kullanım için geliştirdik. Amacımız, filo operatörlerinin filo maliyetlerini sürdürülebilir bir noktada tutmalarına destek olmak için lastiğin kilometre performansını en üst düzeye çıkarırken yakıt tüketimini en aza indirmek ve kaplama sığasını daha da artırmak.”

Continental EMEA Bölgesi Kamyon ve Otobüs Lastikleri Geliştirme Bölümü Başkanı Frank Walloch

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz