Çoban Tur Boltas, Renault Trucks ile devam ediyor

0
2633

Uluslararası nakliye ve antrepo hizmeti sunan Çoban Tur Boltas, 30 adet yeni Renault Trucks T460 çekiciyi teslim aldı.

 40 yıla yaklaşan tecrübesi ile Çoban Tur  Boltas; Avrupa, Ortadoğu ve Türkiye’de müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun lojistik hizmetler sunuyor. Yaklaşık 200 araçlık özmal filosunda 125 adet çekici bulunan Çoban Tur  Boltas, 30 adet Renault Trucks T 460 çekici ile filosunu güçlendiriyor. Yeni çekicilerle birlikte Çoban Tur Boltas filosunun yarısı Renault Trucks araçlardan oluştu.

Memnuniyetimiz doğrultusunda alımlarımıza yine Renault Trucks ile devam ediyoruz”

Yeni Renault Trucks çekicileri teslim alan Çoban Tur  Boltas İcra Kurulu Üyesi Ali Çobanoğlu, yaptığı açıklamada “Çoban Tur Boltas olarak altı ülkede dokuz yerleşik ofisimiz ve 350 kişilik ekibimizle karayolunda genel kargo, LTL, FTL, proje ve özel taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Bizim için ekibimiz, sunduğumuz hizmetin kalitesini korumak ve yükseltmek adına çok önemli. Bu anlamda filomuzdaki araçlar ve aldığımız satış sonrası hizmetler, ekibimiz için en büyük yardımcılarımız. Yaklaşık 20 yıldır Renault Trucks çekicileri kullanıyoruz ve memnuniyetimiz doğrultusunda alımlarımıza yine Renault Trucks ile devam ediyoruz.” dedi.

Ali Çobanoğlu, yeni çekicilerin anahtarlarını Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalığolu’ndan teslim alırken Çoban Tur  Boltas Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Çoban, Filo Direktörü Cumhur Erzurumluoğlu, Renault Trucks Türkiye Satış Sonrası Direktörü Serkan Karataban ve Filo Satış Müdürü Coşkun Saraç, Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Koçaslanlar Otomotiv Orhanlı Şube Müdürü Erdoğan Seymen ve Satış Müdürü Fuat Kara da teslimat töreninde hazır bulundular.

Lojistik sektöründe rekabet gücünün önemine değinen Çobanoğlu, “Türkiye, Almanya, İtalya, Fransa, Macaristan ve Romanya’daki yerleşik ofislerimiz, yüksek teknoloji donanımlı özmal depolarımız ve filomuz ile müşterilerimize rekabetçi bütçeler ve esnek çözümler sunabiliyoruz. Rekabetçi olabilmek adına en kaliteli hizmeti en uygun bütçeler ile sunmamız gerektiğinden operasyon maliyelerimizi gözetmemiz gerekiyor. Operasyonel açıdan ise araçlarımızın yakıt ve bakım-onarım maliyetleri, en büyük kalemleri oluşturuyor. Renault Trucks, yakıt tasarrufu ve düşük bakım-onarım gerekliliği ile sunduğu avantajlar sayesinde rekabet gücümüze katkı sağlıyor.” şeklinde konuştu.

Renault Trucks’ın satış sonrası hizmetlerinden memnunuz

Teslimat töreninde açıklamada bulunan Çoban Tur Boltas Filo Direktörü Cumhur Erzurumluoğlu ise Renault Trucks’ın satış sonrası hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “2007, 2008 ve 2010 yılında alımlarını yaptığımız Renault Trucks Premium çekicilerimizi halen kullanıyoruz. 800 bin ile 1 milyon km arasında yol kat eden bu çekicilerimiz, halen yüksek performansları ile operasyonlarımıza değer katıyor. Yaklaşık 10 yıllık kullanım ömürlerinde de yakıt, bakım ve onarım maliyetleri anlamında yüksek teknolojili bu çekicilerin avantajlarını yaşadık.” dedi.

Teslim aldığımız yeni çekicilerimiz, gelişen operasyonlarımız için yeni yatırımlarımız; ancak 2018 yılında filomuzda yer alan diğer çekicilerimizi de Renault Trucks’ın yeni modelleri ile değiştiriyor olacağız.” diyen Cumhur Erzurumluoğlu, açıklamasına şöyle devam etti: “Renault Trucks’ın servis ağı sayesinde hem Türkiye hem de Avrupa’da hızlı servis ve yedek parça temini ile yolumuza hep sorunsuz devam ettik. Bu konu, operasyonlarımız ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesi açısından bizler için çok önemli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz