CNH Industrial’da üst düzey yönetici değişiklikleri

0
318
stefano-pampalone
CNH Industrial İnşaat Başkanı ve Hızlı Büyüyen Pazarlar Asya, Ortadoğu ve Afrika Genel Müdürü Stefano Pampalone

CNH Industrial N.V., iki üst düzey yönetici değişikliği açıkladı.

İnşaat Başkanı Carl Gustaf Göransson, görevini Stefano Pampalone’ye devretti. CNH Industrial’da 20 yıllık kariyer deneyimine sahip bulunan Stefano Pampalone, şirketin uluslararası iş etkinliklerinde karlılığını artırmasına önemli katkılarda bulundu. Stefano Pampalone, Hızlı Büyüyen Pazarlar Asya, Ortadoğu ve Afrika Genel Müdürü olarak güncel konumunu koruyacak ve Direktörler Kurulu dışında CNH Industrial içindeki en yüksek dereceli karar alma kurulu olan Küresel İcra Kurulu’nda hizmet etmeye devam edecek.

CNH Industrial CEO’su Hubertus Mühlhäuser, atamayla ilgili şunları söyledi: “Carl Gustaf’a CNH Industrial İnşaat Ekipmanları segmentindeki önderliği ve bağlılığı için teşekkür ediyor ve kendisine iyi bir gelecek diliyorum. Bu önemli segmentte büyüyebilmek adına kazanmaya devam etmek için Stefano Pampalone ile çalışmayı dört gözle bekliyorum.

jay-iyengar
CNH Industrial CTO’su Jay Iyengar

CNH Industrial’dan ayrılan CTO Alan Berger yerineyse Jayanthi (Jay) Iyengar getirildi. Kendisi CNH Industrial’a CTO unvanıyla, çoğunluğu Başkan Yardımcısı ve CITO olarak hizmet verdiği Xylem Inc.’de olmak üzere Eaton Aerospace, Fiat Chrysler Automobiles ve General Motors’ta bağlı teknolojik alanlarda kazandığı geniş deneyim ile katıldı. Jay Iyengar, CTO olarak Küresel İcra Kurulu’nun üyesi olacak.

Hubertus Mühlhäuser, atamayla ilgili olarak “Alan’a CNH Industrial’ın teknoloji etkinliklerindeki önderliği ve uzmanlığı için teşekkür ediyor ve kendisine iyi bir gelecek diliyorum. Önemli Hindistan pazarındaki derin deneyiminin yanı sıra yenilikçilik ve teknoloji yol haritamızın gelişimine getireceği anlayış ile Jay Iyengar’a hoşgeldin demekten mutluluk duyuyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here