CNH Industrial, yeni On-Highway İş Birimi’nde üst düzey Otobüs liderliği atamasını duyurdu

0
424
ivecobus
CNH Industrial NV, 2022'nin başlarında faaliyete geçmesi beklenen On-Highway İş Birimi için yapılan son duyurulara ek olarak yeni bir atamayı duyurdu. Domenico Nucera, 1 Ekim 2021'den itibaren Sylvain Blaise'in yerini alarak Otobüs İş Birimi'nin başına geçecek.

CNH Industrial NV, 2022’nin başlarında faaliyete geçmesi beklenen On-Highway İş Birimi için yapılan son duyurulara ek olarak yeni bir atamayı duyurdu. Domenico Nucera, 1 Ekim 2021’den itibaren Sylvain Blaise‘in yerini alarak Otobüs İş Birimi‘nin başına geçecek.

Domenico Nucera, güçlü bir endüstriyel geçmiş ve iş ve üretim cephelerinde artan sorumluluk rolleri ile otomotiv endüstrisinde yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip bulunuyor. Güç Aktarma Organları Üretimi işlevinde görev yaptı ve FPT Industrial’ın Torino Aktarma Organları ve Motor fabrikalarındaki başarılı yönetimini takiben Güç Aktarma Organları için Kalite ve Ürün Desteği Başkanlığı’na terfi etti. Şu anda hem Güç Aktarma Organları hem de Ticari ve Özel Araçlar için Güç Aktarma Organları Kalite ve Satış Sonrası Çözümler Başkanı olarak görev yapıyor.

Yeni On-Highway İş Birimi CEO’su olarak atanan Gerrit Marx, atamayla ilgili olarak “Bu atama için Domenico’yu tebrik etmek istiyorum. Yüksek nitelikleri, müşteri hizmetlerine odağı ve iş zekası, shop floor talepleriyle birlikte müşterilerin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağını anlayan Domenico’yu yetenekli ve çok yönlü bir yönetici olarak kanıtladı. Ve Sylvain Blaise’e toplu taşıma sektörü için böyle bir dönüşüm anında otobüs işimizi ileriye taşımak için yaptığı muazzam çalışma için tekrar teşekkür etmek istiyorum. Sylvain’in, bir yüzyılı aşkın süredir toplu taşımada öncü bir role sahip olduğumuz kilit bir pazar olan Fransa’da gelecekteki şirketimizi temsil etmeye devam edeceğini teyit etmekten memnuniyet duyuyoruz. On-Highway İş Birimi’nin güçlü bir üretim ve inovasyon ayak izini geliştirmeye devam ettiği Fransa’da şu anda pazar önderiyiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz