CNH Industrial markaları Dünya Biyogaz Zirvesi’nde sürdürülebilir seçenekleri sergileyecek

15
8749
IVECO_StralisNP-02
Özellikle uzun yol taşımacılığı için geliştirilen ve üretilen ilk doğal gazlı kamyon olan IVECO Stralis NP, ultra düşük yayımlar ile dizel eşdeğeriyle aynı performansı sunuyor.

New Holland Agriculture, IVECO ve FPT Industrial, 3-4 Temmuz tarihlerinde Birleşik Krallık Birmingham’da Ulusal Sergi Merkezi’nde düzenlenecek Birleşik Krallık Anaerobik Sindirim ve Dünya Biyogaz Expo 2019‘un önde gelen katılımcıları arasında yer alacak. Şirket, New Holland Kavram Metan Traktör, IVECO Stralis Natural Power kamyon ve FPT Industrial Doğal Gaz motorlarının da içinde bulunduğu markalarının geniş yenilikçi ürün yelpazesini sergileyecek.

CNH Industrial N.V.’de temel bir değer olan sürdürülebilirlik, şirketin süregelen gelişimi ve geniş doğal gazlı araç yelpazesinin üretimi için itici bir güç. Şirket, hem yol hem de yol dışı uygulamalarda seçenek tahrik teknolojilerinin kullanımında öncü konumda bulunuyor. Bunun son örneği ise CASE Construction Equipment’ın ProjectTETRA metan tahrikli tekerlekli yükleyici kavramı.

NewHolland_Methane_Power
New Holland Kavram Metan Traktör

Anaerobik Sindirim ve Biyogaz’a adanmış en büyük uluslararası ticaret fuarı olan Dünya Biyogaz Zirvesi’nde CNH Industrial markalarından seçenek yakıtlar alanında tarım öncüsü New Holland Agriculture; vanları, kamyonları ve otobüsleri içeren doğal gazlı ticari taşıtlarda Avrupa önderi IVECO ve seçenek tahrik teknolojilerinde en ön sıralarda yer alan FPT Industrial ürünlerini sergileyecek.

Sergilenecek araçlarda yenilikçilik ve sürdürülebilirlik bir araya geliyor. New Holland, vizyoner tasarımı çiftçilerin yakıtı atık ürünlerden ürettikleri Enerji Bağımsız Çiftlik kavramında önemli bir öğe olan gelişmiş ve sürdürülebilir biyometan yanmasıyla bir araya getiren yenilikçi metan tahrikli kavram traktörünü sergileyecek. Özellikle uzun yol taşımacılığı için ilk doğal gazlı kamyon olan ve ultra düşük yayımlar ile dizel eşdeğeriyle aynı performansı sunan IVECO Stralis NP de sergide yer alacak. FPT Industrial ise traktöre güç veren NEF 6 silindir ve kamyona güç veren Cursor 13 motorları sergileyecek.

FPT_Engine
FPT Industrial doğal gaz motoru

Her üç markanın temsilcileri, zirvede tarımda biyogazın geleceği, gelişmiş aktarma organları teknolojileri ve döngüsel ekonominin yanı sıra kurumların doğal gaz teknolojilerinin kabul edilmesinin kolaylaştırılmasında büyüyen rollerinin tartışılması gibi konulara odaklanacaklar.

Dokuzuncu yılında Dünya Biyogaz Zirvesi; fikir alışverişi yapmak, uluslararası pazar trendlerini tartışmak ve en son gaz teknolojilerini incelemek için üreticiler, politika yapıcılar ve düzenleyiciler için sektördeki diğer paydaşlarla tanışma fırsatı sağlayacak.

15 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here