Chery TIGGO 8 PRO, ileri teknolojiden yararlanıyor

0
341
Chery TIGGO 8 PRO
En güncel Chery teknolojilerini bünyesinde barındıran TIGGO 8 PRO, 12 farklı ADAS (Gelişmiş Sürüş Destek Sistemi), 3 farklı dijital ekranı kapsayan kokpit, 360 derece görüş sağlayan park destek sistemi, otomatik parlama önleyici özellikli iç dikiz aynası ve akıllı sıkışma önleyici hafızalı elektrikli bagaj kapağı gibi teknolojileriyle de premium deneyimi sağlıyor. 
Renault Trucks

Chery Automobile, tüm dünyadaki kullanıcılara daha yüksek kaliteli seyahat keyfi sağlamak üzere en ileri teknolojileri sürekli olarak yenileyerek pazara sunuyor. Bu anlayışla üretilen ve Mart 2023’te Türkiye pazarıyla da buluşan TIGGO 8 PRO, son 3 aydır ülkemizde en çok tercih edilen orta boy SUV konumuna geldi. 7 kişilik iç mekânı, heybetli tasarımı ve eksiksiz donanımına ek olarak mevcutta en güncel Chery teknolojilerini bünyesinde barındıran TIGGO 8 PRO, 12 farklı ADAS (Gelişmiş Sürüş Destek Sistemi), 3 farklı dijital ekranı kapsayan kokpit, 360 derece görüş sağlayan park destek sistemi, otomatik parlama önleyici özellikli iç dikiz aynası ve akıllı sıkışma önleyici hafızalı elektrikli bagaj kapağı gibi teknolojileriyle de premium deneyimi sağlıyor.    

Endişeyi ortadan kaldıran akıllı teknoloji

En ileri teknolojileri bünyesinde barındıran, her yönüyle mutlak sürüş keyfi sunan ve kullanıcıların ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayan bir otomobilin akıllı teknolojiden yoksun olması beklenemezdi. Chery’nin üst düzey modeli TIGGO 8 PRO, ACC (Adaptif Hız Sabitleyici) ve FCW (Önden Çarpışma Uyarısı) gibi 12 adet farklı ADAS (Gelişmiş Sürüş Destek Sistemi) işleviyle donatılmış durumda. Sürüş destek sistemleri, her türlü koşulda kullanıcılara kapsamlı bir akıllı güvenlik koruma çemberi oluşturuyor. 12,3 inçlik akıllı çok işlevli gösterge paneli ve 12,3 inçlik yüksek çözünürlüklü, dokunmatik merkezi kontrol ekranına ek olarak üçüncü dokunmatik ekrandan da klima kontrolleri yapılabiliyor. Tüm ekranlar sayesinde en ileri teknolojiler, harika paketlenmiş bir biçimde, fonksiyonellikten ödün vermeden kolaylıkla yapılabiliyor. Ultra net 360 derecelik kuş bakışı panoramik geri vites görüntüsü, aracın çevresi hakkında çok yönlü bilgiler sağlayarak olası güvenlik risklerinin bir bakışta görülmesini sağlıyor. Otomatik parlama önleyici özellikli iç dikiz aynası ve akıllı sıkışma önleyici hafızalı elektrikli bagaj kapağı gibi pek çok teknolojik donanım TIGGO 8 PRO’nun deneyimine katkı sağlıyor.

  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here