Ceva Lojistik ve n11.com işbirliği

0
388
ceva_n11_kurye
Ceva Lojistik ve n11.com işbirliği

CEVA Lojistik işbirliği ile n11.com bünyesindeki tüm KOBİ’ler Türkiye’nin her yerinden yüksek hacimli ürün siparişlerini kata çıkararak, alıcıların kapılarına teslim edebilecek.

Dünyanın önde gelen tedarik zinciri yönetimi firmalarından CEVA Lojistik ile Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com, e-ticaret sektörünün en büyük sorunlarından biri olan hacimli gönderilerin kata teslim süreçlerinin çözümü için işbirliği yaptı.

Türkiye’nin 81 ilinde 115 bini aşkın kayıtlı mağazasıyla 15 milyonun üzerinde müşteriye hizmet veren n11.com ve Türkiye’de 4 binden fazla çalışanı ile 81 ilde toplama ve dağıtım yapma sığasına sahip olan CEVA Lojistik işbirliği ile n11.com bünyesindeki tüm KOBİ’ler Türkiye’nin her yerinden yüksek hacimli ürün siparişlerini alıcıların kapılarına kadar kata teslim ettirebilecek. Beyaz eşya, televizyon, demonte mobilya, spor aletleri ve lastik gibi hacimli ürünlerin kata çıkarılarak, e-ticaret platformu n11.com kullanıcılarının kapılarına kadar taşınmasını sağlayan işbirliği ile satış sonrası hizmetin bir üst seviyeye çıkarılması hedefleniyor.

Konuyla ilgili n11.com Gelirden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kiho Lee,E-ticaret kullanıcılarının satış öncesi, sırası ve sonrası deneyimlerini mükemmelleştirmek için hizmetlerimizi geliştiriyor ve önde gelen markalarla işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Hacimli ürünlerin yüksek katlara ulaştırılması sorununu aşmak ve e-ticareti tercih edenlerin alışveriş deneyimini bir üst seviyeye çıkarmak için dünyanın önde gelen lojistik firmalarından CEVA Lojistik ile işbirliğine gitmenin memnuniyetini duyuyoruz. Bu işbirliği sayesinde Türkiye’nin 81 ilindeki KOBİ iş ortaklarımızın ürünlerini tüketicilerimizin kapılarına kadar ulaştıracağız.” dedi.

CEVA IMEA Bölge Başkanı Fuat Adoran işbirliği ile ilgili olarak, “ E-ticaret sektörüne en iyi hizmeti vermek için bilgi teknolojilerine ve insan kaynaklarına yatırım yapmaya devam ediyoruz. n11.com’un bu aşamada bize verdiği destek ve güven çok değerli. Biz de, 81 ilden 81 ile ev teslimatı yapabilen tek tedarik zinciri yönetimi şirketi olarak bu destekle n11.com’un müşteri memnuniyetini artırmaya devam edeceğiz.” açıklamasını yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here