CEVA Lojistik e-ticaret hizmetlerini genişletti

0
894
ceva-02
CEVA Lojistik
Renault Trucks

Türkiye, İngiltere, Amerika, Kanada ve Brezilya’daki yatırımlarını hayata geçiren CEVA Lojistik, e-ticaret alanındaki servislerini daha da genişletti. CEVA Lojistik’in tedarik zincirlerine sağladığı, küresel lojistik ve kargo gönderimi çözümleri küresel e-ticaret firmaları için büyük önem taşıyor.

E-fullfilment merkezleri ile şirketlerin ihtiyaç duydukları tüm e-ticaret hizmetlerini bir çatı altında bulunduran CEVA Lojistik, aynı gün teslimat özelliklerine olanak sağlayan küresel ağları baz alarak çalışıyor. CEVA Lojistik, tedarik zinciri çözümlerini, müşterilerinin internet üzerinde başarılı bir şekilde satış gerçekleştirmesine olanak sağlayacak şekilde e-ticaret ve dijital dünya ile uyumlu olarak tasarlıyor. Böylelikle CEVA Lojistik, müşterilerinin potansiyel pazarlara giriş yapmasına imkan sağlayarak yeni iş fırsatları yaratıyor.

Geçmişte tedarik zincirlerinin başlangıçtan bitişine kadar olan lojistik yönetimi farklı süreçlere sahipti. Günümüzde ise bu iki hizmeti birleştirmek büyük önem taşıyor. Bu iki sektörde de uzun yıllara dayanan tecrübesiyle CEVA, iki kanalı birleştirerek teke indiriyor.

Müşteri ağımızı genişletmeye devam edeceğiz

Gelecek birkaç yıl içinde küresel e-ticaretin daha büyük bir pazar payına sahip olacağını belirten CEVA Lojistitk Global e-Ticaret Başkanı Niels Weithe konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Çin’den Londra’ya dört gün içinde makul bir fiyatla sevkiyat yapmak en çok talep gören hizmetlerimizden biri. Bugün lojistik servisi sağlayıcılarının en büyük sorunlarından biri, e-ticaretin küreselleşiyor olması ve lojistikte son kilometre çözümlerine gerek duyulması. CEVA Lojistik olarak bu alana ciddi anlamda yatırım yapıyoruz. Yatırımlarımızla ağır, toptan satılan ve özel hizmet gerektiren ürünlerin online satışında artış görüyoruz. Bu sektörde bir uzman olarak, bu alanlardaki müşteri tabanımızı genişletmeye devam edeceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz