Çetin Nuhoğlu, UND Başkanlığı’na yeniden aday

0
1058
und-baskani-cetin-nuhoglu
UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu

UND Başkanı Çetin Nuhoğlu, 29 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecek Uluslararası Nakliyeciler Derneği Genel Kurulu’nda başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı.

Çetin Nuhoğlu, konuyla ilgili olarak kamuoyuna şu açıklamayı yaptı: “Derneğimiz Genel Kurul hazırlıkları kapsamında 22 Şubat 2020 tarihinde Yönetim Kurulumuz tüm bölgeler ve İstanbul’dan Asil/Yedek ve Yüksek İstişare Kurulu üyelerimizin geniş katılımları ile toplanmıştır.

Yapılan toplantıda ülkemizin geçirmekte olduğu çok özel şartlar ve zorluklar da dikkate alınarak başkanlık görevini bir dönem daha sürdürmem konusu ısrarla dile getirilmiş ve bu konuda ortak görüş oluşmuştur. Bu kadar geniş bir konsensüs ile tarafıma tevdi edilen görevi layıkıyla yerine getirmek benim için artık bir görev hükmündedir.

UND kurumsal kimliğinin güçlenmesi hedefiyle bayrağı daha önce başka üyelere gönül rahatlığı ile devretmiş bir başkan olarak, sektörün zorlu zamanlarında bize yüklenen bu görevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan onurla sürdürmeyi bir görev olarak değerlendirdiğimi ve yapılacak UND Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlık için aday olduğumu saygıyla bildiririm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here