Delphi Technologies, NEXUS Automotive International tarafından Yılın Tedarikçisi seçildi

0
234
Delphi-Technologies-1
Delphi Technologies Satış Sonrası, küresel ticaret grubu NEXUS Automotive International tarafından sonuncusu Viyana'da düzenlenen NEXUS İş Forumu’nda Yılın Tedarikçisi seçildi.
Renault Trucks

Temiz ve verimli araç teknolojilerinde dünya önderi BorgWarner Otomotiv’in markası olan Delphi Technologies Satış Sonrası, NEXUS Automotive International tarafından 7 yıldır devam eden başarılı işbirliklerinin ve paylaştıkları global vizyonun bir simgesi olarak Yılın Tedarikçisi ödülüne layık görüldü. Bu önemli ödül, tüm coğrafyalarda hizmet mükemmelliği ile hareket eden ve hızla büyüyen ortaklığın ve satış sonrası pazarında işbirliğinin önemini gözler önüne seriyor. Delphi Technologies ve NEXUS, yeni girişimler yoluyla daha sürdürülebilir ve erişilebilir uygulamaların temellerini atarak günümüzdeki başarılarını daha da ileriye taşıyor ve tüm dünyadaki NEXUS üyelerini satış sonrası pazarına giren yeni nesil araçlara hazırlamak için sektördeki eğitim ve beceri ihtiyaçlarını birlikte ele alıyorlar.

Delphi Technologies Satış Sonrası Başkanı Neil Fryer, değerlendirmesinde “Bu ödülü almaktan gerçekten onur duyuyoruz. NEXUS ile devam eden ortaklığımız, işbirliğine dayalı başarının en önemli kanıtı ve iyi ilişkiler büyük başarıları beraberinde getiriyor.” dedi ve şunları ekledi: “Satış sonrası pazarı için iddialı bir vizyon paylaşıyoruz ve bir sonraki adıma hazırlanmak için çalışıyoruz. Yeni girişimler yoluyla birbiriyle iletişim içinde bağlanabilir ve daha eğitimli bir servis ağı oluşturarak bu yolculuğu mevcut ve gelişmekte olan tüm pazarlar için daha erişilebilir hale getirme hedefi noktasında NEXUS ile aynı görüşteyiz.NEXUS CEO’su Gaël Escribe ise “Nexus olarak yenilik ve esneklik de dahil olmak üzere Delphi Technologies ile benzer değerleri paylaşıyoruz. Süregelen işbirliğimiz uzun yıllar daha devam edecek. Bu bağlamda Delphi Technologies Satış Sonrası’nı Yılın Tedarikçisi unvanıyla ödüllendirmekten gurur duyuyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz