CDEK’ten aktarmamerkezi.com ile işbirliği

0
257
aktarmamerkezi_g
Rusya’daki 35.000’den fazla teslimat noktasına gönderim imkanı sunan CDEK, şimdi siparişlerini hızlı ve güvenli gönderebilmeleri için müşterilerine, aktarmamerkezi ile yapılan işbirliği sayesinde bir çok avantaj sağlıyor.
Renault Trucks

Rusya’daki 35.000’den fazla teslimat noktasına gönderim imkanı sunan CDEK, şimdi siparişlerini hızlı ve güvenli gönderebilmeleri için müşterilerine, aktarmamerkezi ile yapılan işbirliği sayesinde bir çok avantaj sağlıyor. Ürünlerin niteliğine uygun paketleme ile renk, beden ve hasar kontrolü sonrası ürünler CDEK’e güvenle teslim ediliyor. Ayrıca sipariş birleştirme, iade yönetimi gibi e-ticaret’in önemli hizmetleri müşteri adına yapılarak müşteri önemli bir iş yükünden kurtarılıyor ve mağaza optimizasyonu, ürün optimizasyonu gibi işlere daha çok vakit ayırmasına olanak sağlanıyor. Yerel müşteri temsilcilerinin bölgesel hakimiyeti sayesinde CDEK ve aktarmamerkezi.com işbirliği azami müşteri memnuniyeti hedefine odaklanıyor.

Satışı yapılan ürünlerin kalite kontrolleri sağlanarak hatalı veya hasarlı ürün gönderimi engelleniyor. Ürünün niteliğine uygun paketleme ile hasar riski minimuma iniyor, böylece ürün içeriğinin zarar görmeden müşteriye ulaştırılması sağlanıyor. Tüm bu risklerin bertaraf edilmesiyle karşılaşılabilecek olası ek masrafların önüne geçiliyor.

Türkiye’nin her yerinden Rusya’da 35.000’den fazla teslimat noktasına ve tüm dünyaya CDEK güvencesiyle hızlı teslimat gerçekleşiyor, ayrıca sipariş birleştirme hizmeti ve iade talepleri doğrultusunda iade yönetimi de bu işbirliği sayesinde gerçekleşebilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz