Castrol ve Hypco işbirliği

0
2339
Renault Trucks

Dünyanın önder madeni yağ üreticilerinden Castrol ve akaryakıt sektörünün küresel oyuncularından Hypco Petrolcülük A.Ş., önemli bir işbirliği gerçekleştirdi. İmzalanan anlaşma kapsamında Hypco Petrolcülük A.Ş. istasyonlarında yer alan tek madeni yağ markası Castrol olacak.

Castrol ve Hypco Petrolcülük A.Ş., imzaladıkları anlaşma ile güçlü bir işbirliğinin temellerini attı. İmzalanan anlaşma kapsamında Hypco Petrolcülük A.Ş.’nin istasyonlarında satışa sunulan tek madeni yağ markası Castrol olacak. Türkiye binek otomobil yağları pazarındaki önderliğini açık arayla koruyan Castrol’ün ileri teknoloji ile geliştirdiği üstün performanslı yağları, Hypco Petrolcülük A.Ş.’nin ülke çapındaki 74 istasyonunda tüketicilerle buluşacak.

Türkiye’nin dört bir yanındaki araç sahiplerine ulaşma hedefiyle çalışan Castrol, yatırımlarına ve önemli işbirliklerine hız kesmeden devam ediyor. Hypco Petrolcülük A.Ş. işbirliğiyle ilgili imza töreninde konuşma yapan Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Aslı Yetkin Karagül, “Castrol olarak yatırımlarımıza ve önemli işbirliklerimize hız kesmeden devam ediyor, araç sahiplerinin Castrol madeni yağlarına istedikleri her noktada ulaşabilmesi için değerli işbirliklerine imza atıyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında Hypco Petrolcülük A.Ş. ile yaptığımız ortaklığa önem veriyoruz. Tüketiciye daha fazla noktada ulaşabilmemize imkan sağlayacak olan bu işbirliği sayesinde yüksek teknoloji ile geliştirdiğimiz üstün performanslı yağlarımız artık Hypco istasyonlarında da yer alacak. Castrol olarak böyle bir birlikteliğe imza atmaktan büyük mutluluk duyuyorum.’’ dedi.

Dünyanın önde gelen madeni yağ markası Castrol ile işbirliği yapmanın Hypco‘nun orta ve uzun vadeli büyüme hedefleriyle örtüştüğünü belirten BB Energy Türkiye Direktörü ve Hypco Türkiye CEO’su Hatice Tulum ise “Bu uzun soluklu güçbirliği, büyüyen bayi ağımızdaki istasyonlarımızda müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunma stratejimizi madeni yağlar alanına da taşıyarak, Hypco müşterilerinin araçlarında ihtiyaç duydukları yüksek performans ve dayanıklılık beklentilerinin karşılanmasına katkıda bulunacaktır.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz