Case IH, JX50E model yeni yerli traktörünü tanıttı

0
740
Case_IH_JX50E_1
Case IH, JX50E model yeni yerli traktörünü dijital lansman ile tanıttı.
Renault Trucks

Pazar payını artırarak 2020’de çiftçilerin en çok tercih ettiği ilk 4 marka arasına giren Case IH, JX50E model yeni yerli traktörünü dijital lansman ile tanıttı.

Türkiye’nin ‘premium’ traktör markası Case IH, 2021 yılında çiftçileri yeni traktör modeliyle karşılıyor. Case IH, Türkiye traktör pazarında 0-50 BG güç aralığındaki ‘ilk traktörü’ olan JXE serisinin 50 beygirlik en yeni modelini çiftçilerin beğenisine sundu.

Tam Hayal Ettiğiniz Gibi’ sloganıyla çiftçilerle buluşan JX50E modeli, TürkTraktör mühendisleri tarafından geliştirilip tasarlandı. JXE serisinin 50 beygirlik bu yeni traktörü, motorundan hidrolik aksamına kadar yerli üretim olma özelliği taşıyor.

Case_IH_JX50E_4
JXE serisinin 50 beygirlik bu yeni traktörü, motorundan hidrolik aksamına kadar yerli üretim olma özelliği taşıyor.

Önce kullanıcı güvenliği ve konforu

Case IH JX50E, bu yıl Nisan ayında devreye girecek olan Traktör Ana Çerçeve Yönetmeliği (TMR) düzenlemelerine uygun olarak üretildi. JX50E serisi, TMR kapsamında, traktörlerde özellikle keskin köşelerin giderilmesi, kuyruk mili gibi dönen parçaların kontrolsüz çalışmasının engellenmesi, güvenlik donanımına akü şalterinin eklenmesi gibi kullanıcı emniyeti ön plana alınarak üretildi. Bu sayede JX50E, çiftçilere her zamankinden daha güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

Case_IH_JX50E_3
Case IH JX50E, küçük ölçekli tarım işletmelerinin ana, büyük ölçekli tarım işletmelerinin ise yardımcı traktörü olarak CaseIH’in pazardaki konumunu güçlendirecek.

Yeni model, her ölçekteki tarım işletmesinin tercihi olacak

Güçlü motor performansı ve yüksek teknoloji ile donatılan Case IH traktörler her geçen yıl daha fazla çiftçiye ulaşmaya devam ediyor.  Bunun sonucu olarak 2020 Aralık ayında pazarda ilk 3’e giren Case IH markası, 2020 yılı genel değerlendirmesinde Türkiye’de çiftçilerin en çok tercih ettiği 4. marka oldu.

50 BG segmentinde yer alan ve bu segmentin en iyi özelliklerine sahip olan Case IH JX50E, küçük ölçekli tarım işletmelerinin ana, büyük ölçekli tarım işletmelerinin ise yardımcı traktörü olarak CaseIH’in pazardaki konumunu güçlendirecek.

Case IH, 2021 yılının ilk yeni modeli olarak pazara sunduğu JX50E’yi, gerçekleştirilen dijital bir lansman etkinliğiyle görücüye çıkardı. Dijital etkinliği Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerinden yaklaşık 70 bin kişi izledi.

Case_IH_JX50E_2
Case IH JX50E

Teknik Özellikler:

  • Turbo-Intercooler üniteli 3 silindirli motoru 201 Nm’lik azami torku rahatlıkla üretebiliyor. Üstelik bu azami torku 1400 devir/dk gibi düşük bir motor devrinde yakalayabiliyor. Motoruyla mükemmel uyum sağlayan 8 ileri 8 geri mekanik transmisyonu ile kesintisiz çalışma imkanı sunuyor.
  • 2.700 kg’lık kaldırma kapasitesi sayesinde segmentindeki en yüksek kaldırma kapasitesine sahip traktör olma özelliği taşıyor.
  • 4 hidrolik güç çıkışı, çift devir kuyruk mili özelliklerinin sunduğu geniş ekipman gamıyla çalışma olanağını JX50E ile yakalayabiliyor.
  • Verimli çalışmanın yanı sıra kabin seçeneği, çift çeker seçeneği, tüm modellerde standart yolcu koltuğu, kabinli modellerde standart klima özellikleri ile de ergonomik çalışmayı maksimuma çıkarıyor.
  • Dijital gösterge paneli; Analog gösterge ile entegre dijital gösterge paneli sayesinde kullanıcı akü voltaj değerini, çalışma saatini, kuyruk mili devri bilgilerini ve traktör ilerleme hızı gibi bilgileri dijital gösterge panelinden izleyebiliyor.
  • Özellikle sezon sonlarında uzun süreli parklar halinde ihtiyaç duyulan mekanik akü şalteri JX50E modelinde standart olarak sunuluyor. Bu sayede hem akünün ömrü uzatılmış oluyor hem de sezona güvenli bir başlangıç yapılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz