Cam tavanlı dizel otomatik Qashqai’lerde yüzde 0 faiz

0
312
Nissan_Ekim_Kampanyasi
Nissan ekim kampanyası, cam tavanlı dizel otomatik Qashqai’lerde yüzde 0 faiz avantajıyla dikkat çekiyor.

Japon otomotiv devi Nissan, araç sahibi olmak isteyenlere ekim ayı boyunca fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Nissan, Qashqai ve Micra sahibi olmak isteyenler için 75 bin TL’ye varan kredi tutarındaki fırsatları ekim kampanyasına taşıdı. Kampanya, cam tavanlı dizel otomatik Qashqai’lerde yüzde 0 faiz avantajıyla dikkat çekiyor.

Eylül ayını segmentinde lider tamamlayan Qashqai modelinin en çok tercih edilen cam tavanlı dizel otomatik sürümünde 75 bin liraya yüzde 0 faiz imkânı sunulurken, diğer sürümler 11.295 TL’ye varan fiyat avantajları ile tüketicilerle buluşuyor. Niskasko veya uzatılmış garanti alımlarında geçerli yüzde 0 faiz avantajı, ekim ayı itibariyle sınırlı sayıda piyasaya sunulan UEFA Champions League Özel Versiyonu alımlarında da geçerli olacak.

Kampanya ile ayrıca, şehrin temposuna yüksek teknolojisi ve yenilenen tasarımıyla heyecan katan Nissan Micra için 50.000 TL’ye 12 ay boyunca yüzde 0,59 faiz avantajı sunuluyor. Nissan tutkunları sıfır araç heyecanını Nissan konforuyla ekim ayında da yaşayacak.

Nissan‘ın son dönemde hayata geçirdiği yeni dijital hizmetleri kapsamında, kampanya ile ilgili bilgi almak ve Sizi Görüntülü Arayalım Servisinden faydalanmak için https://www.nissan.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz