CaetanoBus ve Louwman Group artık Hollanda kentiçi otobüs sınıfında ortaklar

0
185
e.citygold
Hollandalı otomobil distribütör firması Louwman Group ile CaetanoBus, CaetanoBus'un sıfır yayımlı otobüsleri e.City Gold ve H2. City Gold için satış acentesi ve bakım anlaşması imzaladı.

Toyota‘nın Hollanda pazarı distribütörü olan Louwman Group ile CaetanoBus, CaetanoBus’un sıfır yayımlı otobüsleri e.City Gold ve H2. City Gold için satış acentesi ve bakım anlaşması imzaladı. Bu anlaşma CaetanoBus ZE (Sıfır Yayım) kentiçi otobüslerini Hollanda pazarında tanıtacak. Her iki grup da kendi pazarlarında büyüdü ve mevcut iş alanının ötesinde yeni bir meydan okuma için çalışmaya karar verdi.

Louwman Group, Temmuz 2021’den itibaren CaetanoBus‘un EV (Elektrikli Araç) ve FC (Yakıt Hücreli Araç) otobüs modeli olan e.City Gold ve H2.City Gold‘un güçlü bir varlığının bulunduğu Hollanda pazarında, Caetano otobüslerinin satışı için müşterilerle doğrudan temas kurarak satış acentesi olacak. Ayrıca Louwman Group, CaetanoBus ürünlerinin bakımının tüm yardımını sağlayan satış sonrası ortak olacak.

Hem CaetanoBus‘un bir parçası olduğu Salvador Caetano Grubu‘nun hem de Louwman Grubu‘nun Toyota ile uzun süreli bir bağlantısı var. Her iki iş grubu da markanın sırasıyla Portekiz ve Hollanda pazarlarındaki temsilcileri ve Toyota’nın yakın zamanda ortak markası olan Caetano’nun sıfır yayımlı otobüsleri sayesinde ortaklık güçlendi.

Bu yeni ortaklık, CaetanoBus‘un taşımacılık sektörünün geleceği için aynı vizyonu paylaştığı güvenilir bir ortakla başka bir pazara ulaşması için bir fırsat.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here