Busworld Europe 2019‘a bir ay kaldı

0
716
bruksel-expo-busworld-europe-01
Dünyanın en büyük kentiçi ve seyahat otobüsü fuarı olan Busworld Europe 2019, tam bir ay sonra 25’inci kez kapılarını bu kez Brüksel’de açacak.

Dünyanın en büyük kentiçi ve seyahat otobüsü fuarı olan Busworld Europe 2019, tam bir ay sonra 25’inci kez kapılarını bu kez Brüksel’de açacak. Fuar başlangıcından itibaren sadece kentiçi ve seyahat otobüslerine yönelik olarak düzenlenmeye başlandı. Kamyonlar, vanlar gibi diğer ticari taşıtlar ya da tramvaylar, trenler, metrolar gibi diğer toplu taşımacılık modları Busworld’de hiçbir zaman kendilerine yer bulmadılar.

Kentiçi ve seyahat otobüsü üreticileri, karoser üreticileri, parça üreticileri ve aksesuvarcılar en yeni ürünlerini ve hizmetlerini, 18 Ekim Cuma’dan 23 Ekim 2019 Çarşamba’ya kadar altı gün boyunca Belçika’da Brüksel Expo’da sergileyecekler.

busworld-europe-2019-expo-01
Kentiçi ve seyahat otobüsü üreticileri, karoser üreticileri, parça üreticileri ve aksesuvarcılar en yeni ürünlerini ve hizmetlerini, 18 Ekim Cuma’dan 23 Ekim 2019 Çarşamba’ya kadar altı gün boyunca Belçika’da Brüksel Expo’da sergileyecekler.

Uluslararası katılım

2017 yılında Busworld Europe, 33 ülkeden 376 katılımcı ile gerçekleşmişti. Bu katılımcıların standlarını 118 ülkeden gelen 37 binden fazla ziyaretçi ziyaret etmişti. Busworld, kentiçi ve seyahat otobüsü endüstrisindeki profesyoneller için iki yılda bir gerçekleştirilen uluslararası bir bağlantı platformu olmanın yanı sıra eğlenceli anlar da sunuyor.

2019’da Brüksel’e taşındı

Busworld fuarının sürekli büyümesi nedeniyle daha büyük bir sergileme alanı olan Brüksel Expo’ya taşınma kararı alındı. 2019’da fuarın sergileme alanı neredeyse yüzde 50 artarak 40 bin metrekareden 58 bin metrekareye çıktı. Koridorların uzunluğunun beş kilometreye ulaştığı fuarın kapsamlı bir şekilde gezilmesi için en az iki gün öneriliyor.

bruksel-expo-01
Avrupa’nın başkenti Brüksel, bu uluslararası kentiçi ve seyahat otobüsü fuarı için birçok avantaj sunuyor.

Avrupa’nın başkenti Brüksel, bu uluslararası kentiçi ve seyahat otobüsü fuarı için birçok avantaj sunuyor. Tüm ziyaretçi ve katılımcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Fuar süresince Busworld, katılımcılara ve ziyaretçilere Brüksel kent merkezinde ücretsiz toplu taşıma (MIVB/STIB’in tüm taşıma modları) sağlıyor.

Busworld takımı, tipik ‘Kortrijk ortamını’ Brüksel’e taşıyor. Busworld’ün takımı ve vizyonu değişmediği için ortam da onu takip ediyor. Fuar değişmezken sadece daha büyük bir alan ve çevredeki otel ve restoranlar ile daha kolay erişim sunuyor. 

busworld-europe-2019-01
2019’da fuarın sergileme alanı neredeyse yüzde 50 artarak 40 bin metrekareden 58 bin metrekareye çıktı.

Seminerler

Busworld ile bağlantılı olarak, UITP ve Busworld Akademi işbirliği ile gerçekleştirilecek ‘Uluslararası Otobüs Konferansı’, kapılarını 21 – 23 Ekim 2019 tarihleri arasında açacak. Fuar ziyaretini ve seminere katılımı birleştirmek son derece olanaklı.

Busworld katılımcıları

Katılımcıların tam bir listesinin ve fuar alanındaki stand yerlerinin yanı sıra ürünler ve hizmetlerle ilgili ek bilgiye web sitesinden ve Busworld uygulamasından ulaşılabiliyor. Birçok üretici yeni ürünlerini ve yeni gelişmeleri tanıtmayı planlıyor.

Busworld uygulaması, bir ziyaret planlamak için son derece uygun. Ziyaretçiler, uygulamadan ziyaret etmek istedikleri katılımcıları seçebiliyorlar ve tüm faydalı bilgilere erişebiliyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here