Burak Kılıç, UPS Türkiye Ülke Yöneticisi oldu

3
1238
UPS Türkiye Ülke Yöneticisi Burak Kılıç

UPS, yaptığı açıklamada, UPS Türkiye için yeni ülke yöneticisi olarak Burak Kılıç’ı atadığını duyurdu. Bu görevinde Kılıç, UPS’in Türkiye’deki faaliyetlerinden, iş geliştirme çalışmalarından ve stratejisinden sorumlu olacak.

UPS Doğu Avrupa sorumlusu Daniel Carrera, atamayla ilgili olarak “Türkiye, UPS için büyümekte olan bir pazar ve Burak’ın önderliğinde, her ölçekteki işletmeye en üst düzeyde hizmet sunarak büyümelerine yardımcı olmaya devam edeceğiz. Avrupa’da sürdürdüğümüz işlere dair bilgisi ve deneyimi sayesinde, Burak, Türkiye’deki faaliyetlerimizi başarıyla yönlendirmek açısından en ideal kişi.” dedi.

Burak Kılıç, UPS’in Türkiye’de 1988’den bu yana yetkili hizmet yüklenicisi olarak hizmet veren Ünsped Paket Servisi’nin satın alınması üzerine 2009 yılında UPS ailesine katıldı. En son Prag merkezli UPS Doğu Avrupa biriminde endüstri mühendisliği direktörü olarak hizmet veren Kılıç, yeni görevine operasyon ve yöneticilik alanında yılların getirdiği deneyim ve birikimle başlayacak. Kılıç, UPS Belçika, Hollanda ve Lüksemburg için ülke yöneticisi görevine terfi eden Ufku Akaltan’ın yerini alacak.

Burak Kılıç, atamayı şu şekilde değerlendirdi: “Tekrar Türkiye’de olmaktan çok mutluyum. Burada son derece deneyimli bir ekibimiz var ve daha önce yapılmış olan harikulade işleri daha da ileri götürmeyi ümit ediyorum. Türkiye UPS için önemli bir pazar ve müşterilerimize küresell ticaretin sunduğu fırsatlardan tamamen yararlanmaları için yardımcı olmaya devam edeceğiz.

UPS Türkiye Ülke Yöneticisi Burak Kılıç

Şirket yakın bir tarihte şikayetvar.com sitesinin prestijli En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü’nü Türkiye’de lojistik sektöründe en iyi müşteri deneyimi sağlayan firma olarak arka arkaya ikinci kez kazandı.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz