Brisa ve Turkcell’den kamyon ve otobüs şoförleri için kampanya

0
1282

Brisa, Turkcell ile başlattığı perakende satışlar için geçerli olan internet kampanyasına gösterilen büyük ilgi sonucu özel fırsatları yeniden şoförlerle buluşturuyor. Lassa&Bridgestone bayilerinden ve Lastiğim noktalarından 1 Mart – 1 Haziran 2018 tarihleri arasında Brisa’nın otobüs, kamyon ve hafif ticari taşıt lastikleri sınıfındaki ürünlerini tercih eden sürücüler, Turkcell’den 3 aylık hediye internet paketi kazanıyor.      

Brisa; otobüs, kamyon ve hafif ticari taşıt lastiklerini tercih eden araç sahipleri ve özellikle de kamyon şoförleri için Turkcell ile perakende satışa özel oluşturduğu kampanyayı yeniledi. 1 Mart – 1 Haziran 2018 tarihleri arasında Bridgestone, Lassa ve Dayton marka ticari lastikleri satın alan araç sahiplerine Turkcell’den 3 aylık internet paketleri hediye ediliyor.

2017 yılı sonunda ilk kez gerçekleştirilen bu işbirliği başta kamyon şoförleri olmak üzere pek çok araç sahibinin ilgisini çekmişti. Yapılan anketlerde kampanyadan yararlanan sürücülerin yüzde 50’sinin lastik satın alma kararını kampanyanın etkilediği ve yüzde 82’sinin kampanyadan memnun kalıp tekrar yararlanmayı düşündüğü belirtildi.

Bu doğrultuda yeniden başlatılan kampanya ile otobüs ve kamyon lastiklerinde 4 lastik alana 3 ay boyunca her ay 4 GB, 2 lastik alana ise 3 ay boyunca her ay 1 GB internet paketi hediye ediliyor. Ayrıca kampanya kapsamında 17.5 inç hafif ticari grubundan 6 lastik alana 3 ay boyunca 4 GB, 4 adet lastik alana ise 3 ay boyunca 1 GB internet paketi hediye ediliyor.

Bridgestone ve Lassa mağazaları ile Lastiğim noktalarındaki perakende satışlar için geçerli olan kampanya ile sürücüler, Türkiye’nin dört bir yanında yüksek performanslı ve emniyetli yolculukların keyfini hediye internet paketleriyle çıkartıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz