Anadolu Isuzu’dan çiftçilere destek

0
1229
Isuzu D-Max V Cross

Anadolu Isuzu, Konya Tarım Fuarı standına gelen çiftçilere özel fiyatlar ve mahsulden mahsule ödeme kolaylığı sunarak, yeni D-Max sahibi olmalarına olanak tanıyor.

Pick-up sınıfının kamyon DNA’sına sahip modeli yeni Isuzu D-Max, 31 Mart tarihine kadar geçerli özel bir kampanya ile çiftçilere kolaylık olanağı sunuyor. Konya Tarım Fuarı’nda Anadolu Isuzu standına gelip yeni Isuzu D-Max satın almak isteyen çiftçiler, özel kredi uygulamasıyla avantajlı duruma geçiyor.

Kampanya dahilinde İş Bankası ve Yapı Kredi bankalarından kredi kullanan çiftçiler, mahsulden mahsule ödemeli avantajlara sahip oluyor. Hem peşin alımlarda hem de çiftçi kredisi kullanımlarında avantajlar sunan kampanya, Isuzu D-Max’in 4×2 V-Life 6 MT ve 4×4 V-Cross 6AT araçları için geçerli.

Yeni Isuzu D-Max, çiftçinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor

Yeni Isuzu D-Max, ister arazi ortamında ister şehirde kullanılsın, önceki sürümüne göre daha sessiz bir motor, daha konforlu sürüş, daha güçlü çekme ve taşıma sığası, toplam maliyetlerde ise daha az işletme gideri sunuyor. Motor hacminden dolayı 5 yıllık dönemde rakiplerine kıyasla 10 bin TL’den başlayan MTV avantajlarıyla satışa sunulan D-Max, garanti süresi olarak da 5 yıl veya 100 bin km garantisi sunarken, bakım periyodunun 20 bin km’de bir gerçekleşiyor olması da kullanıcısına avantaj sağlıyor.

Yeni D-Max, öncülüyle aynı motor gücünü sunan yeni düşük hacimli motoruyla tasarruf da sağlıyor. Yapılan geliştirmelerle 1.898 cc’lik motora sahip yeni D-Max’in yakıt tüketimi öncülüne kıyasla yüzde 14’e varan iyileşme sağlıyor. Yeni D-Max V-Cross, 1.898 cc’lik yeni motoru ve 6 ileri otomatik şanzımanı ile 7,8 lt/100 km ve 4×2 V-GO 6 MT ile de 6,3 lt/100 km ortalama yakıt tüketimi sergiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz