Bridgestone ile sinema yolculuğu

0
1567
Bridgestone_logo-FF
Bridgestone, TotTom'un Dijital Filo Çözümleri işini bünyesine katıyor
Renault Trucks

Bridgestone, sinemaseverler için hayata geçirdiği özel bir projeyle, Uniq Açık Hava Film Festivali’ndeki 5 filmi, özel üretilmiş Bridgestone kamp sandalyelerinden izleme olanağı sunuyor. Koltuklar gösterimin ardından sinemaseverlere hediye ediliyor.

Yıl içinde konser, tiyatro, müzikal, sergi, kongre gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Uniq Açık Hava Film Festivali’nde yayımlanan 5 film, Bridgestone işbirliği ile ekrana geliyor. 10 – 29 Ağustos 2018 tarihleri arasında Uniq Istanbul’un açıkhava sahnesinde ekrana gelecek olan Ladybird, Loving Vincent, The Square, The Shape of Water ve The Death of Stalin filmleri Bridgestone’un sağlayacağı konforlu bir deneyim ile ekrana gelecek.

İşbirliği kapsamında gösterimlerin ilki 10 Ağustos tarihinde Greta Gerwig’in yönetmenliğini yaptığı Ladybird filmi oldu. 11 Ağustos’ta Loving Vincent filminin ekrana geldiği festivaldeki özel gösterimler; The Square, The Shape of Water ve The Death of Stalin filmleri ile sürerken, gösterimlerin sonunda sinemaseverlere Bridgestone kamp sandalyesi hediye ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz