Brandon Hall Group Altın Mükemmellik Ödülü Brisa’nın oldu

0
460
Gold_SP_Award_2020_01
Brisa, Brisa Akademi liderliğinde başlatılan “Boost Satış Gelişim Programı”yla Brandon Hall Group tarafından Mükemmellik Ödülü’ne layık görüldü.

Brisa, Brisa Akademi liderliğinde başlatılan “Boost Satış Gelişim Programı”yla alanında dünyanın en saygın kuruluşlarından biri olan Brandon Hall Group tarafından Mükemmellik Ödülü’ne layık görüldü.

Kurumsal firmalara eğitim teknolojileri konusunda danışmanlık hizmeti veren alanında dünyanın en saygın kuruluşlarından biri olan Brandon Hall Group, 21’inci HCM Excellence Awards sonuçlarını açıkladı. Brisa Akademi’nin hayata geçirdiği “Boost Satış Gelişim ProgramıEn İyi Satış Ekibi Geliştirme Programı kategorisinde Mükemmellik Ödülü’nü almaya hak kazandı.   

Brisa_Boost_Gorsel
Geliştirilen ve uygulanan “Boost” programı “Satış Organizasyonu” içinde yer alan tüm bireyleri oryantasyon sürecinden direktörlük seviyesine kadar izleyen, her kıdem ve bilgi seviyesi için farklı ve kişiye özel içerikler sunan, eğitim ve geliştirmede bilinen tüm yeni metotları ve teknolojileri kullanan bir “yol haritası“ olarak adlandırılıyor.

Brisa Akademi, uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesini sadece Brisa ailesine değil tüm toplumun kullanımına açıyor ve kurumsal akademiden kurumsal üniversiteye evrilme yolunda hızla ilerliyor. Geliştirilen ve uygulanan “Boost” programı “Satış Organizasyonu” içinde yer alan tüm bireyleri oryantasyon sürecinden direktörlük seviyesine kadar izleyen, her kıdem ve bilgi seviyesi için farklı ve kişiye özel içerikler sunan, eğitim ve geliştirmede bilinen tüm yeni metotları ve teknolojileri kullanan bir “yol haritası“ olarak adlandırılıyor.  

Boost” programını faklı kılan en önemli özelliği; sınıf, sanal sınıf, e-eğitim gibi yaygın kullanılan metotların yanında sürekli takip, akran koçluğu, gelişmiş simülasyon tekniklerini barındıran “İş Mükemmelliği Merkezi” gibi unsurları kullanmasıdır. Bunun yanı sıra program sürekli güncellenebilen ve sürdürülebilir yapısıyla da dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here