BorgWarner, IAA 2017’de en yeni ürünlerini tanıtacak

0
1354

Bağlantılı otomobiller ve özerk (otonom) sürüş, e-hareketlilik ve kentiçi hareketlilik kavramları IAA 2017 Fuarı’nın ana konularını oluşturacak. Tüm bu eğilimler etkin ve güçlü tahrik sistemlerini gerektiriyor. İçten yanmalı motorlu, hibrit ve elektrikli tahrik sistemlerine sahip araçlar için temiz ve enerji etkin tahrik teknolojileri sağlayan küresel bir üretici olan BorgWarner, IAA 2017’de en yeni ürünlerini tanıtacak. 12 ile 24 Eylül 2017 tarihleri arasında Frankfurt’ta gerçekleştirlecek IAA 2017 Fuarı’nda Salon 6.0’da yer alacak BorgWarner, 13 Eylül tarihindeki basın gününde bir basın toplantısı da düzenleyecek.

130 yılı aşkın bir tecrübeye sahip BorgWarner, 17 ülkedeki 62 yerleşkede 27 bin kişiye istihdam sağlıyor. 2016 yılında konsolide satışları 9.07 milyar ABD Doları olan şirket, stratejik küresel operasyonları kapsamında Amerika kıtasında 24 yerleşkede, Avrupa’da 16 yerleşkede ve Asya’da 22 yerleşkede etkinlikte bulunuyor. 2015 yılında satışlarının yüzde 84’ünü hafif taşıtlara, yüzde 6’sını orta ve ağır hizmet taşıtlarına, yüzde 5’ini tarım ve yol dışı taşıtlara, yüzde 5’ini de aftermarket’e gerçekleştiren BorgWarner, içten yanmalı motorlu taşıt teknolojileri, hibrit taşıt teknolojileri, elektrikli taşıt teknolojileri ve ticari taşıt teknolojileri alanlarında dünyanın önemli üreticileriyle işbirliği yapıyor.

Düşük yakıt tüketimi ve uzun hizmet ömrü ticari taşıtlar için en önde gelen öncelikler. BorgWarner, geniş bir yelpazedeki ticari taşıtlar için turbo teknolojileri, motor zamanlama sistemleri, egzoz gazı yönetimi, ateşleme teknolojileri, starterler ve alternatörler, ısı yönetimi, ağır hizmet transfer kutuları ve vites kutusu parçaları gibi yüksek etkinlikte içten yanmalı, hibrit ve elektrik tahrik teknolojileri sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz