Bolulu nakliyeciler Tırsan ile güçlenmeye devam ediyor

0
2173

Her türlü ihtiyaca yönelik özel çözümler geliştiren Tırsan’ın esnek taşıma olanağı sunan modeli Tırsan Perdeli Mega, Bolulu firmaların da tercihi oldu. Mavi Martı Trans ve Bolu Güneş filolarına kattıkları 15’er adet Tırsan Perdeli Mega ile müşterilerine hızlı ve etkin hizmet sunacaklar.

Lojistik sektörünün öncü firmalarından Mavi Martı Trans ve Bolu Güneş, araç filolarını Tırsan ile büyütmeye devam ediyor. Her iki firma da filolarına 15’er adet Tırsan Perdeli Mega yarı treyler kattı. Araçlar 29 Kasım’da Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törenle Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu tarafından Mavi Martı Trans Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sefa Çapar ve Bolu Güneş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yaşar Çapar’a teslim edildi.

Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, teslimat töreninde yaptığı konuşmada bugüne kadar devam eden işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi ve Tırsan’ın sektörle bütünleşmiş bir marka olduğuna vurgu yaptı. “Bolu ve Düzce benim için çok önemlidir.” diyerek sözlerine başlayan Nuhoğlu, “Tırsan olarak müşterilerimizin her türlü ihtiyacını tek elden çözen ve sorunsuz hizmet sunmalarının önünü açan bir markayız. Bugüne kadar ürettiğimiz ürünler ve hizmetlerle müşterilerimizin hep daha fazla kazanmasını sağladık. Müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini tam olarak karşılayan çözümler geliştirdik ve hep en iyisini onlara sunduk.” diye konuştu.

Tırsan ile esnek çözümler geliştiriyoruz

Mavi Trans Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sefa Çapar da yaptığı konuşmada, Tırsan ile araç filolarını büyüttüklerini ve bugüne kadar bu işbirliğinin karşılıklı memnuniyet içerisinde sürdürüldüğünü söyledi. Çapar, temellerinin 1973 yılında atıldığını ve yollarına 1997 yılından bu yana Mavi Martı Trans olarak devam ettiklerini belirterek, bin metrekaresi kapalı toplam 22 bin metrekarelik bir alanda müşterilerine komple ve parsiyel taşımacılık, transit taşımacılık, ekspres taşımacılık, uluslararası ve yurtiçi taşımacılık hizmetleri sunduklarını dile getirdi. Çapar, hizmet verdikleri müşterilerin çok farklı ihtiyaçlarının olduğunun altını çizerek, filolarına kattıkları Tırsan Perdeli Mega’yı farklı ihtiyaçları tek elden çözebilecek esnekliği kendilerine sağlayabilecek bir araç olduğu için tercih ettiklerini açıkladı.

“Lojistikte Tırsan tecrübesi önemli”

Bolu Güneş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yaşar Çapar da 1997 yılında kurulduklarını belirterek, “Geçmişten gelen tecrübemizi işimize aktarıyoruz. Edindiğimiz bu tecrübelerden biri de Tırsan ile çalışmak. Tırsan ile çalıştığınızda gözünüz arkada kalmıyor. Herkesin de söyleyeceği gibi Tırsan, sektörün en kaliteli ve sorunsuz ürünlerini üretiyor. En son aldığımız Tırsan Perdeli Mega treylerler operasyonel verimliliğimizi artıracak ve müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet sunacağız.” dedi.

Tırsan Perdeli Mega

Mavi Martı Trans ve Bolu Güneş’e teslim edilen Tırsan Perdeli Mega yarı treylerler, yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2.5 ton sığalı toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük güvenlik sertifikasına sahip.

Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde, üç farklı iç net yükseklik seçeneği, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Perdeli Mega, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesinde müşterilerine azami verimlilik sunuyor ve 7.2 ton forklift dingil yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde azamı taban dayanımı sağlıyor. Öte yandan şasi ve çelik aksamların çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde 10 yıl paslanmazlık garantisi sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz