Başkent Fiat Uluslararası Nakliyat, 30 adet MAN çekici aldı

1
2151

Türkiye lojistik sektörünün 44 yıllık köklü firmalarından Başkent Fiat Uluslararası Nakliyat, 30 adetlik çekici yatırımında MAN çekicileri tercih etti. Başkent Fiat Uluslararası Nakliyat’a satın aldığı 10 adet TGX 18.460 LLS-U midilli çekici ve 20 adet TGS 18.420 uzun yol çekici, Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara ile Kamyon Bölge Satış Koordinatörü Ferit Aslan Akman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen teslimat törenine Başkent Fiat Uluslararası Nakliyat adına Cüneyt Yaşin, Yusuf Yaşin, Cevat Albayrak, Adil Atak ve Serhat Karakaya’dan oluşan üst yönetim ile satışı gerçekleştiren Şensan’ı temsilen Genel Müdür Tayfun Kazazoğlu, Kamyon Satış Direktörü Mehmet Demir, Satış Müdürü Ayhan Çağlayan ve Satış Danışmanı Engin Karaoğlu katıldı.

Alınan çekicilerin İzmit – Bulgaristan ve Bursa – Fransa hattında çalışacağını kaydeden Cüneyt Yaşin, “Bilinen üstün niteliklerinin yanı sıra MAN araçların sunduğu ekonomik avantajlar, Euro 6C ile birlikte gerçekten de çok önemli bir noktaya taşındı. Rakipsiz yakıt tasarrufunun yanı sıra uzatılan bakım aralıkları ile de işletme maliyetlerini önemli ölçüde düşürüyorlar. Sunulan bakım paketleri ile de ileriye dönük öngörülebilir bir maliyet avantajı veriliyor. 30 araçlık yatırım tercihimizde MAN’ın sunduğu teknoloji ve kalitenin yanı sıra sunulan ekonomik avantajlar da belirleyici rol oynadı.” açıklamasında bulundu.

MAN’ın finansal çözümler, bakım ve uzatılmış garanti paketleri ve buy-back gibi sunduğu çok önemli avantajlara vurgu yapan Serkan Sara ise “MAN, yaptığı tüm geliştirmede araç sahiplerini, kullanıcılarını ve çevreyi düşünen bir marka. Bu yaklaşım, MAN’ın 250 yılı aşkın köklü tecrübesi ve ileri Ar-Ge gücü ile geliştirilen teknolojilerden üretime, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerimizde belirleyici ana unsurdur. Dolayısıyla MAN’ın geliştirdiği her yeni model, aynı zamanda sınıflarının standart zirvesini, yeni referans çizgisini oluşturmaktadır. Sunduğumuz avantajların yollarda tecrübesi ile MAN araçlarına yönelik ilgi de her geçen gün artmakta, ‘yaşam boyu iş ortağımız’ olarak adlandırdığımız müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmaktayız. Bu doğrultuda Başkent Fiat Uluslararası Nakliyat ile de işbirliğimizin daha uzun yıllar güçlenerek süreceğine inanıyoruz.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz