Aygaz Otogaz ve Fiat Fiorino’dan kazandıran işbirliği

9
2440

Aygaz Otogaz, LPG dönüşümüne yönelik Fiat ile başlattığı işbirliğine Fiat Fiorino’yu da dâhil etti. Kampanya kapsamında Fiat Fiorino markalı araçlarını LPG’li olarak satın alacak kullanıcılar, Aygaz’dan Yakıt Güvence Sistemi’ne ek olarak, 50 TL hediye otogaz ve 3 bin TL’ye kadar otogaz alımlarında da yüzde 10 Paropuan kazanacak.

Aygaz Otogaz, Fiat ile LPG dönüşümüne yönelik başlattığı kampanya kapsamını genişletti. Aygaz, Fiat Professional ürün yelpazesinin önemli üyelerinden biri olan Fiat Fiorino’yu LPG’li tercih edecek kullanıcılara Yakıt Güvence Sistemi’ne ek olarak, 50 TL hediye otogaz ve 3 bin TL’ye kadar otogaz alımlarında yüzde 10 Paropuan hediye ediyor. 31 Aralık 2018 tarihine kadar sürecek kampanyada tüketiciler puanlarını 31 Ocak 2019’a kadar kullanabilecekler.

43 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilen ve sonrasında Fiat Professional garantisi ile dönüşümü yapılan Fiat Fiorino marka ticari taşıtlar, kampanya kapsamında ilk kez tüketicilere üretici garantisi bozulmadan LPG’li olarak sunulurken, aynı zamanda Aygaz Yakıt Güvence Sistemi ile daha geniş bir garanti kapsamına alınıyor.

9 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here