Avis Türkiye’den spora destek

0
268
avis-bnp
Avis Türkiye, TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul Uluslararası Kadın Tenis Turnuvası'na ulaşım sponsoru oldu.

Avis Türkiye, TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul Uluslararası Kadın Tenis Turnuvası‘na ulaşım sponsoru oldu.

Türkiye Tenis Federasyonu İstanbul Tenis Merkezi’nde 8-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenen TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul’da dünya sıralamasında ilk 100’ün içerisinde yer alan yıldız isimlerin yanı sıra milli tenisçilerimizin de ulaşımı Avis Türkiye güvencesiyle sağlanıyor.  

Avis Türkiye, başta Fenerbahçe Spor Kulübü olmak üzere futbol, motor sporları, spor konferansları gibi kulüp ve etkinlik sponsorluklarını sürdürürken şimdi de Türkiye’nin en büyük uluslararası tenis turnuvasına ulaşım sponsoru olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor.  

avis_tenis
TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul’da dünya sıralamasında ilk 100’ün içerisinde yer alan yıldız isimlerin yanı sıra milli tenisçilerimizin de ulaşımı Avis Türkiye güvencesiyle sağlanıyor.

Avis Türkiye’den yapılan açıklamada “Bir arada olamadığımız bu zorlu günlerde, sporun birleştirici gücünden yararlanarak sponsorluğumuz aracılığı ile İstanbul’da bu çapta bir turnuvanın ve turnuvada dünyanın en iyi sporcularıyla mücadele edecek milli tenisçilerimizin yanında olmak istedik. ‘Bütün Yollar Tenise Çıkıyor!’ söylemi üzerinden yapacağımız iletişim çalışmaları ile bu önemli turnuvanın bilinirliğini artırmak ve ülkemizde tenis branşının yaygınlaşmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz.” denildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here