Autoshow Mobility 2021’de Subaru’dan iki yeni model tanıtımı

0
155
Yeni-Subaru-FORESTER_e_BOXER_20i_e-XClusive_1
Yeni Subaru Forester e-BOXER

Subaru, 14-26 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan Autoshow Mobility 2021 Fuarı’nda önemli yeniliklerini ilk defa Türk tüketicisiyle buluşturacak. Online olarak düzenlenecek fuarda, Subaru markası 5. Salon’da yerini alıyor. Yeni Dijital Fuar konseptinin teknolojik içeriğini güçlendirmek ve sıra dışı bir tüketici deneyimi yaşatmak adına Subaru birçok farklı içeriği fuar ziyaretçileriyle buluşturacak. Öncelikle mevcut Subaru XV ve Subaru Forester e-BOXER’ın yanında, yılın son çeyreğinde satışa sunulacak olan Yeni Subaru Forester e-BOXER da ilk defa Türk otomobil meraklıları tarafından detaylı bir şekilde incelenebilecek. Subaru’nun fuardaki en önemli sürprizlerinden biriyse önümüzdeki döneme damga vuracak olan markanın ilk tam elektrikli otomobili Subaru SOLTERRA olacak. 

Bütün bu yeniliklerin en iyi şekilde incelenebilmesi için Subaru teknolojinin tüm avantajlarından yararlanan bir 3D stand tasarladı. Subaru markasının doğa ile uyumlu olan karakterine atıfta bulunan kamp ve off-road alanından çıkıp arka duvara baktığınızda, markanın geçmişinden bugüne bir yolculuk yapılabilecek. Standın arka duvarında yer alan büyük ekranda Subaru tarihçesi yer alırken, yeni Subaru Forester e-BOXER tanıtım videosu da izlenebilecek. Bunun dışında interaktif bir deneyim için stand içerisindeki kiosktan birçok farklı deneyime erişilebilecek. 

subaru_SOLTERRA_
Subaru’nun fuardaki en önemli sürprizlerinden biriyse önümüzdeki döneme damga vuracak olan markanın ilk tam elektrikli otomobili Subaru SOLTERRA olacak. 

Subaru ile ilgili gelişmelerden ilk ağızdan haberdar olmak isteyenlerin verilerini güvenle kaydedebileceği alan ve Subaru Satış Danışmanları ile canlı görüntülü görüşme gerçekleştirilebilecek chat bölümü kioskun en önemli deneyim merkezleri olacak. Bunun dışında Test Sürüşü randevusu almak ya da Subaru Aksesuarları hakkında bilgi almak da mümkün olacak. Subaru’nun geleceğe ışık tutan teknolojileri hakkında bilgiler, Subaru deneyiminin ilk ağızdan dinlenebildiği “Subaru’yu Sahiplerinden Dinleyin” video serisi ve Satış Sonrası desteği için gerekli bağlantılar da kioskun diğer içerikleri arasında olacak. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here