Atak Filo, Otokar Sultan’ı tercih etti

0
1897

Otokar, turizm ve servis taşımacılığına yönelik araçlarının teslimatına devam ediyor. Yüksek yolcu sığası, motor gücü, zengin aksesuvarları ve yüksek güvenlik özellikleriyle beğenilen Sultan otobüsleri, Atak Filo Araç Kiralama’nın da tercihi oldu. Filosuna iki adet Sultan Mega ve sekiz adet Sultan Maxi katan Atak Filo’nun araç teslimatı Otokar Bayi Çavuşoğlu Otomotiv’de gerçekleştirildi.

Otokar, müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği Sultan ile turizm ve servis taşımacılığında eğilimleri belirlemeye devam ediyor. Tasarım ve teknik özellikleri ile Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanında büyük ilgi gören Sultan, Atak Filo‘nun da tercihi oldu. Atak Filo Araç Kiralama A.Ş., filosuna iki adet Sultan Mega ve sekiz adet Sultan Maxi kattı.

Otokar bayi Çavuşoğlu Otomotiv tarafından gerçekleştirilen teslimat törenine Atak Filo Şirket Müdürü Harun Selçuk, Operasyon Sorumlusu Mert Çetinkaya, Atak Filo sürücüleri ve Çavuşoğlu Otomotiv Satış Müdürü Fatih Demirel katıldı. Teslim edilen araçlarla birlikte Atak Filo’nun sahip olduğu Sultan sayısı 25’e yükseldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz