Arval, “The Journey Goes On” teklifini duyurdu

0
532
Arval_Journey_Goe_On_Gorsel
Arval, yolculuklarında müşterilerine destek olmak amacıyla “The Journey Goes On” (Yolculuk Devam Ediyor) teklifini oluşturdu.

Tam kapsamlı operasyonel araç kiralama uzmanı ve uluslararası alanda mobilitenin öncüsü olan Arval, şirketlerin mobilite ihtiyaçlarını dikkate alarak ürün ve hizmetlerini yenileyip geliştirmeye devam ediyor.

Arval, tüm dünyada COVID 19 – yeni korona virüs salgını sonrası yaşanmaya başlanan normalleşme döneminde, müşterilerinin ofislerine güvenli, sürdürülebilir ve çok daha uygun maliyetlerle dönmelerine yardımcı olmak üzere yeni ve kapsamlı bir teklif sunuyor.

COVID-19 salgının başladığı andan itibaren Arval, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde müşterilerine ve sürücülere destek olmak, hizmet kalitesinden ödün vermeden kesintisiz hizmet sunabilmek için gerekli tüm önlemleri almıştı.

Arval’in faaliyet gösterdiği birçok ülkede sokağa çıkma kısıtlamalarının da kaldırılmaya başlanmasıyla birlikte, sosyal mesafeyi minimum seviyeye indirecek araç dezenfektasyonu ve temizliği, kapıdan kapıya hizmet, adrese teslimat gibi hizmetlere ve farklı mobilite kanallarına ihtiyaç da ortaya çıktı.

Müşterilerinin ‘yeni normal’ kapsamındaki bu ihtiyaçlarından yola çıkan Arval, yolculuklarında müşterilerine destek olmak amacıyla “The Journey Goes On” (Yolculuk Devam Ediyor) teklifini oluşturdu.

Arval Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Alain van Groenendael, oluşturdukları bu teklif ile ilgili olarak şu bilgiyi verdi: “Arval, birkaç ay önce marka sloganını ‘For the many journeys’ olarak değiştirmişti. Misyonumuzun, müşterilerimizin ve sürücülerinin içinde bulunduğu bu yeni yolculuklarında da onları desteklemek olduğuna inanıyoruz. Müşteri beklentilerinde esnekliğin yanı sıra artırılmış güvenlik önlemleri de artık daha fazla önem kazandı. Arval olarak, müşterilerimizin her koşulda yanında olmak istiyoruz. Sunduğumuz bu özel teklifin de aslında temel amacı bu.”

Yeni beklentileri karşılamak üzere oluşturulan ‘The Journey Goes On’ teklifi, TEB Arval tarafından kurumların ihtiyaçlarına göre adapte edilerek Türkiye’de de sunuluyor. TEB Arval Genel Müdürü Philippe Chabert, toplu taşıma ya da paylaşımlı seyahatlerin aksine kişisel aracın, gereken sosyal mesafeyi koruyarak güvenli seyahat etmek için doğru bir seçenek olacağını belirtti.

Philippe Chabert, TEB Arval tarafından Türkiye’deki kullanıcılara sunulan bu teklif ile ilgili olarak ise şunları söyledi: “Her zaman olduğu gibi, bu zorlu süreçte de, TEB Arval olarak müşterilerimizin yanında olmayı sürdürdük. Salgının ilk gününden itibaren, müşterilerimizle irtibata geçerek, finansal ve operasyonel olarak filolarını daha etkin yönetebilmeleri adına kontratlarını yasal süreler çerçevesinde uzatarak, bir süre daha mevcut araçlarını kullanmaya devam etmelerini önerdik. Çok olumlu bir karşılık bulan bu önerimiz birçok müşterimiz tarafından da uygulandı. The Journey Goes On teklifi de aynı yaklaşımın bir sonucu olarak tasarlanarak müşterilerimize sunuluyor.”

TEB Arval’in özel olarak tasarlanan “The Journey Goes On” teklifi iki temel çözümü içeriyor: 

  • “HEMEN Kirala!” : Hemen Kirala! şirketlerin yeniden işe başladıkları bu dönemde onlara yardımcı olmak üzere tasarlanan ‘esnek ve hızlı’ araç kiralama çözümü. Minimum 1 aydan başlayan sürelerde kiraya sunulan dezenfekte edilmiş ikinci el araçlar, özellikle saha ekiplerinin ve çalışanların güvenle seyahat etmesini sağlıyor. İkinci el araçlar, teslim edilmeden önce TEB Arval tarafından dezenfekte edilerek kullanıcılara, İstanbul’da vale hizmeti ile adrese ücretsiz olarak teslim ediliyor.
  • Sosyal mesafenin korunması ve sürücü güvenliği için adapte edilen operasyonel hizmetler

Araç dezenfektasyonu: TEB Arval, hizmet tarafındaki iş ortaklarının büyük bir bölümünde tedarikçi bazlı çeşitli önlemler devreye alındı. Bu kapsamda olası riskleri minimum seviyeye indirmek amacıyla aracını bakım ve hasar onarıma götüren sürücülerin araçları, işlem sonrası temizlenerek iade ediliyor.

Kapıdan kapıya hizmet: TEB Arval müşterilerine araçların periyodik bakım, lastik değişimi, muayene işlemleri için İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Adana, İzmir ve Antalya’yı kapsayan 7 büyük ilde vale hizmeti sunuyor. Bu hizmetten yararlanan müşterilerin araçları, ilgili adresten vale tarafından teslim alınıyor, işlemler tamamlandıktan sonra güvenli bir şekilde yine adrese teslim ediliyor.

Sürücülerin ihtiyaç duyduğu yedek ve ikame araçların tamamı da yine özel temizlik önlemleri alındıktan sonra kullanıcılara teslim ediliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz