Ars-Pet Uluslararası Nakliyat’ın da tercihi Tırsan

1
3027
Renault Trucks


Türkiye’nin ve Ege Bölgesi’nin en köklü firmalarından Ars-Pet Uluslararası Nakliyat, 10 adet Tırsan Perdeli Maxima Plus ile filosunu büyüttü. Sektörde 70 yıllık tecrübesi bulunan firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan, “Müşterilerimiz bizden, biz de Tırsan’dan memnunuz. Filomuzun tamamı Tırsan ve bu işbirliğimiz devam edecek.” dedi.

İlk taşımasını 1946 yılında yapan İzmir’in en köklü firmalarından Ars-Pet Uluslararası Nakliyat, edindiği 70 yıllık tecrübeyle Tırsan’dan vazgeçmiyor. Ars-Pet, en son İzmir’de gerçekleşen teslimat töreniyle filosuna 10 adet Tırsan Maxima Plus Perdeli yarı treyler kattı. Araçlar yapılan törenle Tırsan Satış ve Bayi Yönetim Koordinatörü Ertuğrul Erkoç tarafından Ars-Pet Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan’a teslim edildi.

Araçlar Tırsan Satış ve Bayi Yönetim Koordinatörü Ertuğrul Erkoç tarafından Ars-Pet Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan’a teslim edildi.

En az masrafla en iyi hizmeti sunuyoruz

Ars-Pet Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan, teslimat töreninde yaptığı konuşmada ağırlıklı olarak otomotiv yedek parça, tekstil, yiyecek ve içecek taşıdıklarını söyledi. Üçüncü kuşak olarak şirket yönetiminin başına geçen Cem Savaşan ile yapısal olarak çok daha güçlendiklerini svurgulayan Ayhan Savaşan, “Artık daha vizyoner, çağın gereksinimlerini çok iyi bilen ve firmamızı ileriye taşıyacak bir yönetim oluşturduk. Önümüz çok açık.” dedi.

Filolarının tamamının Tırsan ürünlerinden oluştuğunu kaydeden Savaşan, “Eğer büyükseniz ve işletme maliyetlerine hakim olmak istiyorsanız Tırsan burada büyük bir avantaj sunuyor. Tırsan nakliyeci dostu bir marka. Müşterilerinize en az masrafla en iyi hizmeti sunabiliyorsunuz.” dedi. Ars-Pet Uluslararası Nakliyat ve Atom Lojistik olarak filolarında toplam 450 treyler ve 200 çekici olduğunu açıklayan Savaşan, Tırsan ürünlerinin kendilerine ekstra hiçbir masraf çıkarmadığını belirterek, “Tırsan’da parçaya para vermiyoruz. Çünkü bozulmuyor, parça ihtiyacımız olmuyor. Dört yıl boyunca tek kuruş harcamıyoruz. Dört yıl sonra balatasını değiştiriyoruz ve yine devam ediyoruz.” diye konuştu.

İzmir’in en köklü firmalarından Ars-Pet Uluslararası Nakliyat, ilk taşımasını 1946 yılında yaptı.

Tırsan’ı öneriyorum

Birçok arkadaşıma Tırsan’ı öneriyorum. Başka bir marka alma diyorum.” diyerek Tırsan’ın güven veren bir marka olduğuna vurgu yapan Savaşan, “Tırsan, sürekli müşterisiyle irtibat halinde olan ve en ufak eksiklikte hemen çözüm sunabilen bir marka.” şeklinde konuştu.

Filolarına kattıkları Maxima Plus Perdeli ürünlerin özelliklerine de değinen Savaşan, bu ürünleri 950 – 1100 mm arasındaki beşinci teker yüksekliğine sahip farklı çekicilerle kullanılabilmesinin önemli olduğunu hatırlattı. Oto-Reset işlevinin önemine işaret eden Savaşan, bazen sürücü hatalarından dolayı yarı treyler yükseklik ayarı yapılmadan araçların yola çıkabildiğini kaydetti ve “Oto-Reset işlevi ile bu sorun ortadan kalktı. Araç yola çıktığında 18 km/s hızı geçer geçmez sürüş seviyesini otomatik olarak ayarlıyor. Böylece sürücü hatalarının araç üzerindeki etkisi en aza iniyor.” dedi.

Araçların alımını Tırsan Finans ile gerçekleştirdiklerini söyleyen Savaşan, treyler sektörüne yönelik tek finans kuruluşu olan Tırsan Finans’ın sunduğu avantajların sektör için büyük bir şans olduğunu söyledi. Kolay ulaşılabilir ve en az maliyetle araçlarını kredilendirdiklerini söyleyen Savaşan, Tırsan Finans avantajlarının yatırım kararlarında etkili olduğunu aktardı.

Ars-Pet Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan ve Cem Savaşan

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz