Anadolu Isuzu, FIAA 2017 Fuarı’na katıldı

0
1269
Renault Trucks


Türkiye’nin ihracat şampiyonu Anadolu Isuzu, Madrid’de düzenlenen FIAA 2017 Uluslararası Kentiçi ve Seyahat Otobüsü Ticaret Fuarı’nda Visigo, Turquoise ve Novo Ultra modellerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Anadolu Isuzu, Madrid’de 23 – 26 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen FIAA 2017 Uluslararası Kentiçi ve Seyahat Otobüsü Ticaret Fuarı’na servis ve turizm taşımacılığına yönelik üç otobüs modeli ile katıldı. Sektörün en büyük üretici firmalarını bir araya getiren FIAA 2017 Fuarı’nda Anadolu Isuzu; Visigo, Turquoise ve Novo Ultra modellerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Isuzu standında yabancı medya mensuplarının yüksek katılımı ile gerçekleştirilen bir basın toplantısı düzenlendi.

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan ve İhracat Direktörü Hakan Kefoğlu’nun ev sahipliği yaptığı Isuzu standında yabancı medya mensuplarının yüksek katılımı ile gerçekleştirilen bir basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısında bir konuşma yapan Anadolu Isuzu İhracat Direktörü Hakan Kefoğlu, Anadolu Isuzu’nun istikrarlı ve sürdürülebilir büyümesi için gerekli olan “Global Vizyon” hakkında şunları söyledi: “Anadolu Isuzu olarak büyüme potansiyeline sahip olduğuna inandığımız yurtdışı pazarları için küresel bir vizyon belirledik. Önceleri sınırlı ürün ve bölgelerle yürüttüğümüz yurtdışı pazar faaliyetlerimizi, geniş bir perspektife kavuşturacak daha küresel bir strateji ile yeniledik. Batı Avrupa pazarlarındaki etkinliğimizi, 2015 yılında düzenlenen Belçika Busworld Fuarı kapsamında, ECW Uluslararası jürisi tarafından Citiport’un Avrupa’nın en ergonomik ve konforlu otobüsü ödülünü almasıyla daha da artırdık. Afrika ile Ortadoğu’da yepyeni pazarlara yöneldik. Faaliyette bulunduğumuz yurtdışı pazar sayısı bugün itibariyle 30’un üzerinde, 2020 yılı hedefimiz ise 60’a yakın ülkeye ulaşmak.

2004 – 2014 yılları arasında üst üste 11 yıl midibüs ihracat önderliği unvanını elde eden Anadolu Isuzu, bir yıllık aradan sonra 2016 yılında da midibüs ihracat pazarında yüzde 53 pazar payı elde ederek tekrar midibüs ihracat şampiyonu oldu. Bu unvanla Anadolu Isuzu, FIAA 2017 Fuarı’nda yabancı basının ilgi odağı oldu.

FIAA 2017 Fuarı’nda Anadolu Isuzu; Visigo, Turquoise ve Novo Ultra modellerini sergiledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz