Anadolu Isuzu bayi Erdiloğlu Otomotiv, Agro Fuarı’na katıldı

0
1200

Anadolu Isuzu Izmir bayi Erdiloğlu Otomotiv, 1-4 Şubat 2018 tarihlerinde 13’üncüsü düzenlenen Agro Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda yeni Isuzu D-Max’i ve Isuzu N-Serisi kamyonetleri sergiledi.

Anadolu Isuzu, İzmir Anadolu Isuzu bayi Erdiloğlu Otomotiv ile birlikte Agro Expo fuarına katıldı. 13’üncüsü düzenlenen ve konusundaki en büyük fuar olma özelliğini taşıyan Agro Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, çiftçiler başta olmak üzere birçok ziyaretçiyi ağırladı. Geçtiğimiz yılsonunda satışa sunulan ve yakın zamanda Anadolu Isuzu’nun Türkiye’deki fabrikasında da üretilmeye başlanacak olan yeni Isuzu D-Max’e ve N Serisi kamyonetlere çiftçilerin ilgisi oldukça yoğundu.

N serisi kamyonetler

Anadolu Isuzu’nun başta kobiler olmak üzere her sınıftan müşterisine gerek taşımada verimlilik gerekse de kullanımda konfor sunan kamyonet grubunun çok tercih edilen dört farklı modeli bulunuyor.

Isuzu N Wide, 3.5 m’lik faydalı şasi boyu, geniş ve derin kabini sayesinde kullanım kolaylığı sağlarken, gelişmiş süspansiyon sistemiyle sürücünün konforuna da önem veriyor. Isuzu N-Wide Long ise 4.3 m’lik faydalı şasi boyu ile daha fazla hacim isteyenlere çözüm sunuyor.

Erdiloğlu Otomotiv’in İzmir’de düzenlenen Agro Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’ndaki standında sergilediği Isuzu NLR modeli ise dar sokaklara ve alanlara yönelik özel tasarımı ile park etmenin yanı sıra kullanıcısına yükleme ve boşaltma esnasında da kolaylık sağlıyor. Yüksek manevra kabiliyeti sunan araç, 3 m’lik faydalı şasi boyu ve dayanıklı şasi yapısı, performansı ve esnekliğiyle sınıfında ön plana çıkıyor. N serisi kamyonetlerin dördüncüsü ise 4.3 m’lik şasi boyuna sahip Isuzu NLR Long.

Yeni D-Max

Erdiloğlu Otomotiv’in Agro Fuarı’nda sergilediği yeni Isuzu D-Max de çiftçilerden yoğun ilgi gördü. Isuzu D-Max’te ve Isuzu’nun yeni kamyonetlerinde kullanılacak olan yeni nesil 1.9 lt motor sayesinde hiçbir ilave katkı olmadan Euro 6 yayım değerleri sağlanıyor. Sunduğu tüm avantajlarla çiftçiler için hem işlerinde hem günlük kullanımlarında en ideal pick-up olan yeni Isuzu D-Max, 2018 yılı içinde çift kabinin haricinde tek kabin sürümüyle de satışa sunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz