AKO Grup Bursa Tarım Fuarı’nda

0
2251
Renault Trucks

Türkiye’nin yerli sermayeli sanayi gücü AKO Grubu, bünyesinde faaliyet gösteren Petlas, Starmaxx, Turbo Akü ve Akojant markalarının zirai grup lastik, jant ve akülerini, Türkiye’nin en köklü organizasyonlarından Bursa Tarım Fuarı’nda sergiliyor.

Türkiye’nin yerli sermayeli sanayi gücü Abdulkadir Özcan A.Ş. (AKO Grubu), bu yıl 16’ncısı düzenlenen, ülkemizin en köklü tarımsal fuar organizasyonlarından BURTARIM 2018 Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda zirai grup lastik, jant ve akülerini sergiliyor.

Bursa Tüyap Fuar Merkezi’nde 9 – 13 Ekim tarihleri arasında gezilebilecek fuarda AKO Grubu, bünyesinde bulunan Petlas, Starmaxx, Turbo Akü ve Akojant markaları ile temsil ediliyor.

7. Hall 717/A nolu alanda yer alan AKO Grup özel standında, Petlas ve Starmaxx yeni nesil zirai lastikleri, Turbo Akü ve Akojant ürünleri yer alıyor. AKO Grubu, standında hem traktör ve zirai ekipmanlara özel geliştirdiği yenilikçi ürünlerini tanıtıyor hem de daha verimli tarım uygulamaları için doğru lastik kullanımına yönelik çiftçileri bilgilendiriyor.

Fuarda sergilenen ürünler arasında Petlas’ın tüketicilerle buluşturduğu yeni ürünleri havası indirilerek toprağa en az zarar veren dev lastik TA 130 IF, TA 120 ilaçlama lastiği ve HLT 45 römork lastiği de bu yenilikçi lastiklerin kullanıldığı yenilikçi donanımlar ve traktörler ile birlikte yer alıyor.

Bu yıl 300 binin üzerinde ziyaretçi ağırlamayı hedefleyen fuarda Petlas ve Starmaxx, orijinal donanım olarak lastik temin ettiği birçok traktör ve zirai donanımla birlikte yüzlerce üründe sergileniyor. AKO Grubu, fuarda kurumsal temsilini en iyi şekilde gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz