Alpet Gold Card yenilendi

1
671
Alpet akaryakıt istasyonu

Akaryakıt sektörünün öncü kuruluşlarından Alpet, müşteri sadakat kartı Gold Card’ın tasarımını yeniledi. Alpet Gold Card, Türkiye genelindeki anlaşmalı Alpet istasyonlarında ziyaretçilerini bekliyor. Yenilenen Gold Card, yeni işbirlikleri ile de müşterilerine kazandırmaya devam edecek.

Akaryakıt sektöründeki yükselişini hız kesmeden sürdüren Altınbaş Petrol (Alpet), sadakat kartı Gold Card’ı yeniledi. Gold Card sahiplerine avantaj sağlayan Alpet, yeni işbirlikleri ile daha fazla kazandıracak.

Altın fırsatlarla kullanıcılarına kazandıran Alpet Gold Card, benzinde yüzde 2, motorinde yüzde 3 indirim sağlıyor. Akaryakıt indirimleri ve daha pek çok fırsattan yararlanmak isteyenler Gold Card başvurularını Türkiye genelinde bulunan anlaşmalı Alpet istasyonlarından gerçekleştirilebiliyor.

Alpet Gold Card çiftçilerin yanında

Alpet, Anadolu Landini ile yaptığı işbirliği kapsamında çiftçilere destek oluyor.  Kampanya kapsamında, Landini traktör modellerinden birini satın alan çiftçilere hediye edilen Alpet Gold Card ile 31 Aralık 2018 tarihine kadar motorin alımlarında yüzde 5 oranında özel bir indirim sağlanıyor.  Alpet, 2019 boyunca Alpet Gold Card kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun faydalar sağlayabilecek yeni marka işbirlikleri planlamaya devam edecek.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here