Allison Transmission, Türkiye’de satış sonrası hizmet ağını geliştiriyor

0
167
Allison-Transmission_Yeni-Yetkili-Servis
Allison Transmission ve Bilmak Otomotiv’in Ankara’da hizmete sunduğu yeni satış sonrası servisi, hem askeri hem de ticari araçlar için hizmet veriyor.

Allison Transmission, hali hazırda Gaziantep ve bölgesinde satış sonrası hizmet sunan yetkili servis bayi Bilmak ile yeni bir işbirliğine imza atıyor. Ankara’daki yeni servis noktası ile Bilmak Otomotiv, Allison tam otomatik şanzıman donanımlı ticari ve askeri araçlar için satış sonrası hizmet sunuyor. (paletli savunma araçları için çapraz tahrikli şanzımanlar hariç).

Türkiye’deki tek Allison yetkili distribütörü Drive Line Systems Turkey Otomotiv (DLS) ile satış sonrası hizmetlerini ve servis ağını güçlendiren Allison Transmission, Bilmak Otomotiv Ankara bayiliği ile servis kapsamını hem askeri hem ticari araçlar için geliştiriyor. Allison tam otomatik şanzıman donanımlı araç filolarının 7/24 hizmet alabileceği yeni yetkili servisi, Ankara ve bölgesinde Allison’ın varlığını artıracak.

Allison Transmission Türkiye ve Ortadoğu Bölge Direktörü Atak Talas, konu ile ilgili açıklamasında “Gaziantep yetkili servisimiz Bilmak ile başarılı işbirliğimizi uzun yıllardır sürdürüyoruz. Yakaladığımız bu başarıyı, Ankara ve bölgesine hizmet sunacak yeni servis noktamızla genişletiyoruz. Yeni Allison yetkili servisimiz, bu bölgede Allison donanımına sahip filoların ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılamak, zamanında ve kaliteli hizmet sunmak üzere çalışacak.” dedi.

Bilmak Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Sait Bilgili ise şunları söyledi: “Allison Transmission, İç Anadolu bölgesinde satış sonrası ve servis yapılanmasını geliştirmeyi planlıyordu. Hem askeri hem de ticari araçlardaki uzun yıllara dayanan deneyimimizle bu bölgede işbirliğimizi sürdürmek üzere yeni bir yatırım gerçekleştirdik. Bilmak Otomotiv olarak halihazırda Gaziantep ve çevresinde Allison şanzıman donanımlı araç popülasyonunun çoğu için bakım ve servis hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, askeri operasyonlar için sahada ve operasyon yerinde de servis desteği sağlıyoruz. Allison tam otomatik şanzımanlar için Ankara’da yaptığımız yatırım ile Ankara ve bölgesinde de hizmetlerimize devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here