Allison Transmission, Fire & Rescue Fuarı’na katılıyor

0
314
Allison-Transmission_Görsel-1
Allison, 24 - 25 Mayıs’ta İsveç’te düzenlenecek Fire & Rescue Fuarı'nda itfaiye ve acil müdahale araçları için sunduğu çözümlerle yerini alıyor.
Renault Trucks

Allison Transmission, her saniyenin önemli olduğu acil durumlarda doğru tahrik çözümüne sahip olmanın önemini vurgulamak üzere İsveç’te düzenlenecek olan Fire & Rescue Fuarı’nda yerini alıyor.

Allison Transmission Nordik Bölge Satış Müdürü Mats Hallgren, açıklamasında; “Arama ve kurtarma ekiplerinin çalışmalarında başarmaktan başka seçeneği olmuyor. İtfaiye ve ambulans gibi özel araçların, acil durumlarda mümkün olduğunca hızlı ve sorunsuz şekilde olay yerine ulaşması ise hayati önem taşıyor. Allison olarak acil durum müdahale ekiplerinin karşılaştığı zorlukları ve görevlerinin gerektirdiği performansı biliyoruz. Bu doğrultuda şanzımanlarımız, daha hızlı tepki süreleri ve daha iyi manevra kabiliyeti için üstün ivmelenme sağlayacak şekilde üretiliyor.” diye belirtti.

Allison tam otomatik şanzımanlar, yüksek dayanıklılığa odaklanılarak tasarlandı.  Şanzımanların asgari bakım gereklilikleri ise en zorlu koşullarda bile en iyi performansı sunabilmelerini sağlıyor. Kesintisiz Güç Teknolojisi sayesinde Allison tam otomatik şanzımanlar, diğer şanzıman teknolojilerine göre yüzde 35’e kadar daha seri ivmelenme ve daha iyi manevra kabiliyeti sunuyor. Bu teknoloji, hayatların tehlikede olduğu durumlarda büyük önem taşıyor ve acil durum araçlarının güvenilirliklerini güçlendiren bileşenlerle donatılması son derece önemli oluyor.

Hallgren; “Fire & Rescue 2023 Fuarı’nda yer almayı dört gözle bekliyoruz. İsveç’in sektördeki en büyük fuarlarından biri olan Fire & Rescue, acil durum hizmetlerinden, orduya, üretici ve karar mercilerine kadar ülkenin dört bir yanından yetkilileri buluşturuyor. Tam otomatik şanzımanlarımızın kritik durumlarda üstün performans sunacağına ve acil durum ekiplerinin ihtiyaçları olan güvenilirliği sağlayacağına eminiz.” diye ekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here