Allison Transmission, Busworld 2019’da tahrik çözümleri yelpazesini sergileyecek

0
1698
Allison-Transmission-14
Busworld 2019'da Allison standını ziyaret edecek misafirler, şanzımanları 360 derece dönebilen ve içlerinin görülebilmesi mümkün olan interaktif bir 3D animasyon aracılığıyla inceleyebilecekler

Allison Transmission, Busworld Europe 2019‘da tahrik çözümleri yelpazesini ve yakıt tasarrufu teknolojisindeki ön plana çıkan son gelişmeleri sunacak.

Tahrik çözümlerinde önder olan Allison Transmission, Busworld 2019’da midibüsler, şehiriçi ve şehirlerarası otobüsler için sunduğu tüm ürün yelpazesini sergileyecek. (18 – 23 Ekim; Brüksel Expo; Stant 802a)

Allison’ın Busworld‘de sunulacak geniş ürün yelpazesinde, en yeni ürünleri olan T 3280 xFE ve T 2100 xFE şanzıman modelleri de yer alacak. Allison xFE şanzımanlar, yakıt tasarrufu teknolojisindeki en son gelişmeleri içeriyor. FuelSense Max paketi ile birleştirildiğinde optimize edilen vites oranlarını sunan xFE şanzımanlar, yüksek yakıt tasarrufu ve daha düşük emisyon sunmak üzere daha fazla lock up operasyonu sağlaması ve düşük motor hızlarında yüksek  viteslerde kullanılması amacıyla tasarlanıyor.

Allison-Transmission_H4050-EP
Şehiriçi otobüsler için küresel bir hibrit sistem üreticisi olarak Allison’ın elektrikli tahrik sistemlerindeki güçlü mirası, Busworld’de H 40/50 EP elektrikli hibrit sistemi ile sergilenecek. 2003’ten bu yana Allison, dünya çapında yüzlerce şehirde faaliyet gösteren otobüsler için 8 binden fazla hibrt tahrik sistemi sundu.

Şehiriçi otobüsler için küresel bir hibrit sistem üreticisi olarak Allison’ın elektrikli tahrik sistemlerindeki güçlü mirası, Busworld’de H 40/50 EP elektrikli hibrit sistemi ile sergilenecek. 2003’ten bu yana Allison, dünya çapında yüzlerce şehirde faaliyet gösteren otobüsler için 8 binden fazla hibrit tahrik sistemi sundu. Yakın zamanda Allison, 15 kilometreye kadar artırılmış menzilli hibrit sistemi H 40/50 Flex EV 15 ile elektrikli ürün portföyünü genişlettiğini duyurmuştu. Şehiriçi otobüs ve toplu taşıma uygulamaları için ideal olan sistem, daha sessiz ve daha temiz bir çevre için, yolcu duraklarına yaklaşırken, dur-kalk esnasında bile adeta motor kapalı gibi sıfır emisyon sağlıyor. 

Nisan 2019’da Allison Transmission, entegre elektrikli aks çözümleri de dahil olmak üzere AxleTech’in elektrikli araç sistemleri bölümü ile elektrifikasyon, batarya ve uzaktan kontrol sistemlerinde uzman İngiltere merkezli Vantage Power‘ı satın alındığını açıklamıştı. Bu devralmaların her ikisi de, Allison’ın tahrik teknolojisindeki önder, yenilikçi konumu ile uyumlu ve ticari araçlarda elektromobilite uyarlamalarını geliştirmek için mevcut yeteneklerini tamamlıyor.

Busworld 2019’da Allison standını ziyaret edecek misafirler, şanzımanları 360 derece dönebilen ve içlerinin görülebilmesi mümkün olan interaktif bir 3D animasyon aracılığıyla inceleyebilecekler.

Allison’ın teknik uzmanları, elektrifikasyona geçiş için kavramlarını ve tüm teknolojilerini açıklamak üzere standda hazır bulunacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here