Brisa ve Turkcell’den internet paketi kampanyası

1
1627

Brisa, Türkiyenin dijital operatörü Turkcell ile kamyon, otobüs ve hafif ticari taşıt şoförleri için özel bir internet kampanyası başlattı. 31 Ocak 2018’e kadar geçerli olan kampanya kapsamında Brisanın otobüs, kamyon ve hafif ticari taşıt lastik ürünlerini tercih eden sürücüler, Turkcellden internet paketi kazanıyor.

Brisa, otobüs, kamyon ve hafif ticari taşıt lastiklerini tercih eden araç sahipleri için Turkcell ile özel bir kampanya başlattı. Bridgestone, Lassa ve Dayton marka ticari lastikleri satın alan araç sahiplerine Turkcell’den internet paketleri hediye ediliyor.

Kampanya ile Bridgestone, Lassa ve Dayton markalı ürünlerde, otobüs ve kamyon lastiklerinde 4 lastik alımına 3 ay boyunca her ay 4GB, 2 lastik alımına 3 ay boyunca her ay 1GB internet paketi hediye ediliyor. Hafif ticari taşıt ürün grubunda ise 17,5 inç lastiklerde 6 lastik alımına 3 ay boyunca her ay 4GB, 4 lastik alımına 3 ay boyunca her ay 1GB internet paketi sunuluyor. Kampanya Bridgestone ve Lassa bayileri ve Lastiğim noktalarında perakende satışlar için 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olacak.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz