2020 model yılı Renault Trucks T ve T High

0
4938
renault-trucks-t-high-model-year-2020_02
Renault Trucks, uzun yol kamyonları yelpazesinin 2020 sürümlerini pazara sunuyor.

Renault Trucks, uzun yol kamyonları yelpazesinin 2020 sürümlerini pazara sunuyor. T ve T High, yüksek sürücü konforuna adanmışlığını devam ettirirken yakıt tüketimini daha da azaltıyor.

Artırılmış sürücü konforu için üst düzey ayrıntılar

Renault Trucks T kabinleri içerde tamamen dokuma kumaşlı koltukları, iki sürücü kolçağını ve deri direksiyon simidini içeren üst düzey ayrıntılara sahip. Yüksek sürücü konforu için üç yöne ayarlanabilir direksiyon kolonu artık standart olarak sunuluyor. T serisi araçlar karbon rengi kumanda paneli, alüminyum tutacaklar ve metal kapı eşikleri ile donatılıyor. 2020 model Renault Trucks T ve T High, yeni yüksek sığalı saklama bölümlerine de (221 litre) sahip.

renault-trucks-t-model-year-2020_02
Renault Trucks T ve T High’ın 2020 sürümleri, yakıt tüketimini daha da azaltan yüksek verimli yeni dingil ve hafif disk frenler ile donatılıyor.

Dışarda parlak siyah ya da turuncu renkle özelleştirilebilen radyatör ızgarası ve yan aynalar, 2020 model Renault Trucks T ve T High’da istek üzerine elde edilebiliyor.

T ve T High istek üzerine Roadpad+ ile donatılabiliyor. Araçtaki bir yardımcı gibi davranan Roadpad+, sürücünün müzik dinlemesine, eller serbest telefonunu kullanabilmesine ve arka ve yan kameralarla güvenli bir şekilde manevra yapabilmesine olanak veriyor. Roadpad+ ile sürücü ayrıca kamyona özel uydu navigasyon sisteminden navigasyon yardımı alabiliyor.

renault-trucks-t-t-high-model-year-2020_01
T serisi araçlar karbon rengi kumanda paneli, alüminyum tutacaklar ve metal kapı eşikleri ile donatılıyor.

Azaltılmış yakıt tüketimi ve CO2 yayımları

Renault Trucks’ın Uzun Yol serisi, DTI 11 ve DTI 13 Euro 6 Step D motorlardan güç alıyor. Bir önceki nesile göre yakıt tüketimini ve CO2 yayımlarını yüzde 3 oranında düşüren motorlar hem yakıt tasarruflu hem de çevreyle dost. Renault Trucks T ve T High’ın 2020 sürümleri, yakıt tüketimini daha da azaltan yüksek verimli yeni dingil ve hafif disk frenler ile donatılıyor.

renault-trucks-t-model-year-2020_01
Renault Trucks’ın Uzun Yol serisi, DTI 11 ve DTI 13 Euro 6 Step D motorlardan güç alıyor. Bir önceki nesile göre yakıt tüketimini ve CO2 yayımlarını yüzde 3 oranında düşüren motorlar hem yakıt tasarruflu hem de çevreyle dost.

İstek üzerine yeni araç ayarları etkinleştirilirse ekstra yüde 3’lük bir tasarrufu sağlanıyor.

Renault Trucks T veT High motorları, XTL sentetik yakıt ve biyodizel ile de çalışabiliyor.  

renault-trucks-t-high-model-year-2020_01
Dışarda parlak siyah ya da turuncu renkle özelleştirilebilen radyatör ızgarası ve yan aynalar, 2020 model Renault Trucks T ve T High’da istek üzerine elde edilebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here