Zorlu inşaat sahaları için Prometeon inşaat serisi

0
327
prometeon-Poster-Construction
Prometeon, zorlu inşaat sahalarında çalışan araçlar için uzun lastik ömrü, yüksek performans ve azami dayanıklılığı bir arada sunuyor.

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi olan ve Pirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi konumunda bulunan Prometeon, zorlu inşaat sahalarında çalışan araçlar için uzun lastik ömrü, yüksek performans ve azami dayanıklılığı bir arada sunuyor.

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve iş makinesi lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon, yüksek dayanıklılık, uzun ömür, kaplanabilirlik ve pazarın yaklaşık yüzde 95’ini kapsayan geniş ürün yelpazesine sahip inşaat sınıfı lastikleri ile sektörün referansı konumunda.

Prometeon’un zorlu inşaat sahası koşullarına yüksek uyumu ile ön plana çıkan G:01 II ve G88 AP05 serileri en zorlu yük ve yol koşullarında bile kopma ve kesilmelere karşı yüksek dayanıklılıkları sayesinde kullanıcılarına uzun ömür sunuyor.

En zorlu şantiye koşullarında “G88” ile yüksek performans

Sektörün önder taşıt üreticilerinde orijinal ekipman olarak kullanılan Prometeon’un yüksek performanslı inşaat lastikleri serisi G88, güçlendirilmiş taban deseni ve çevresel blokları sayesinde kopma ve kesilmelere karşı ekstra direnç sağlıyor. Boylamasına yerleştirilmiş zikzak ve geniş omuz kanalları, her türlü yüzeyde yol tutuş performansını en üst düzeye çıkarıyor. Geniş ve derin çapraz kanallar, yol tutuşun ve çekişin zor olduğu kaygan inşaat sahalarında dahi yüksek performans sunuyor. G88 serisi ön ve çeker dingilde 12R22.5 – 13R 22,5, 315/80 R22,5, 12.00/R 20, 12.00/R 24 ve 325/95 R24 gibi geniş bir ölçü yelpazesi ile pazara hizmet sunuyor. 

pirelli-TG01_315_perspective-_150lr_s
Çeker dingil lastiği olan TG:01 II, yönlü taban deseni sayesinde asfalt yollarda yüksek çekiş ve akustik konfor sağlıyor.

Yeni nesil “G:01 II”  kendi sınıfında en zorlu zeminlerde fark yaratıyor

315/80R22.5 ve 295/80R22.5 ölçülerinde yapılan geliştirmelerle pazara sunulan “G:01 II” serileri, kopma ve kesilmelere karşı yüksek dayanıklılık sağlarken uzun lastik ömrü ile en zorlu koşullarda bile yüksek performans vadediyor. Yenilenen yapısı ve özellikle ön dingil deseni “FG:01 II”de tüm kanallarında bulunan taş iticiler sayesinde, inşaat sahalarında sık karşılaşılan taş batmaları sonucu karkasın hasar görmesinin önüne geçerek, kullanıcılarına yüksek kaplanabilirlik performansı sağlıyor. Ek olarak, bu seride artırılmış dolu/boş oranı, asfalt yol koşullarında daha uzun kilometre ve yüksek performans sunuyor.

Ayrıca, çeker dingil lastiği olan TG:01 II, yönlü taban deseni sayesinde asfalt yollarda yüksek çekiş ve akustik konfor sağlıyor.

Treyler ve ön dingil kullanımında 385/65R22.5 ölçüsü ile pazara hizmet veren AP05 II, sağlam karkas tasarımı, güçlü kuşak paketi ve patentli teknolojisi “sıfır derece kuşak” yapısı sayesinde kesilme ve delinmelere karşı yüksek dayanıklılık ve yapısal bütünlük sağlarken, yüksek kaplanabilirlik ve uzun karkas ömrü sunuyor. Yüksek diş derinliği, artırılmış iç ve dış sırt kalınlığı sayesinde de yüksek kilometre performansından ödün vermiyor.

Prometeon en zorlu saha koşullarında lastiklerine güveniyor

İnşaat/hafriyat sınıfındaki lastiklerden verim alabilmenin en önemli yollarından olan kaplanabilirliğini karkas dayanıklılığı ile en üst seviyeye çıkaran Prometeon, Pirelli endüstriyel ve ticari lastiklerinin kalitesine, performansına ve dayanıklılığına duyduğu güvenle “kaplama ve kaplanabilirlik garantisi” veriyor. Bu sayede, Novateck yetkili kaplamacılarında kaplanan lastikler 1 yıl daha üretici firma güvencesi altına alınıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here