Yeni DAF CF ve XF, Slovenya’da da 2018 Yılının Kamyonu seçildi

0
993

Slovenya’daki “Transport & Logistika” ve “Mehanik in Voznik” adlı kamyon, taşıma ve bakım dergilerinin editörleri ve okuyucuları, yeni DAF CF ve DAF XF’i “Slovenya’da 2018 Yılının Kamyonu” seçti. Her iki kamyon serisi de bu ödülü yenilikçi, yakıt bakımından verimli aktarma organları ve yüksek sürücü konforları sayesinde kazandı.

Slovenya’da kazanılan bu unvandan önce yeni DAF CF ve XF, geçtiğimiz yıl kasım ayında gerçekleşen Solutrans fuarında “2018 Yılının Uluslararası Kamyonu” ve geçtiğimiz ay da “Polonya’da 2018 Yılının Kamyonu” seçilmişti.

“Yakıt bakımından son derece verimli”

Slovenya’daki bu ödülün kazananı “Transport & Logistika” ve “Mehanik in Voznik” dergilerinin editörleri ve okuyucularının yönettiği kapsamlı bir oylama sonunda belirlendi. Oylama raporunda “DAF CF ve XF; kamyon sahipleri için en yüksek kârlılığa ve sürücüler için yüksek düzeyde konfora net bir şekilde odaklanılarak tasarlanmış son derece yenilikçi kamyonlar geliştirerek, kamyon sektörünün ilerlediği yönü temsil ediyor. Yeni PACCAR MX motorlar, TraXon şanzıman ve DAF‘ın kendi arka dingillerinden oluşan kombinasyon sayesinde mükemmel yakıt verimliliği ve muhteşem sürüş özellikleri elde ediliyor.” ifadesi yer alıyor.

Yüksek değer

DAF Trucks Yönetim Kurulu üyesi ve Avrupa Satış Müdürü Harry Wolters, “Slovenyalı uzmanların yeni DAF CF ve XF’i dağıtım ve uzun mesafe taşımacılığında favori kamyonları olarak seçmeleri bizi çok mutlu etti. Bu unvan hem operatörler hem de sürücüler için sektördeki en iyi kamyonları tasarlama ve üretme amacımızı vurguluyor.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz