Yanmar, Türkiye’de üretilen ilk Yanmar markalı traktör teslimatını gerçekleştirdi

0
446
yanmar traktör
Yanmar’ın Türkiye’de üretilen traktör serisi YM modelleri, güç ve performansın yanı sıra doğaya daha saygılı, çevreci ve kullanımı kolay bir sürüş deneyimi sunuyor.

Dünyanın önde gelen motor üreticisi Yanmar, ileri teknolojiyle donanmış ve çevre dostu motora sahip traktörlerini Türkiye’deki çiftçilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Mayıs ayı itibariyle tüm bayilerde yerini almaya başlayan, Yanmar’ın Türkiye’deki yeni traktör serisi YM modelleri kullanım kolaylığını ve teknolojiyi bir araya getiriyor. İzmir’de ürettiği YM serisi traktörleriyle güç ve performansı tek bir vücutta buluşturan Yanmar Turkey Makine A.Ş., Türkiye’de üretilen ilk Yanmar markalı traktör teslimatını başarıyla gerçekleştirdi.

Türkiye’de üretilip Avrupa’ya ihraç ediliyor

100 yılı aşkın köklü geçmişiyle küresel çapta faaliyet gösteren Yanmar, Türkiye’deki yeni traktör serisi YM modellerinde yüksek teknolojiyi düşük beygir gücüyle buluşturuyor. Yaşanılabilir bir gelecek için sürdürülebilirlik kavramını odağına alan Japon devi, çevre dostu motora sahip traktörleriyle daha iyi bir gelecek inşa etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Yeni yönetmeliklere uyumlu Yanmar Stage 5 motor ve tam senkronize şanzıman ile donatılan YM modeli, benzersiz güç ve performansa sahip olmanın yanı sıra sessiz, sarsıntısız ve doğaya daha saygılı, çevreci ve kullanımı kolay bir sürüş deneyimi sunuyor. Türkiye’de üretilip Avrupa’ya ihraç edilen YM347 ve YM359 modelleri, göz kamaştıran kompakt yapıları ve stage 5 emisyon sınıfı motorlarıyla ülkemizde Yanmar Turkey Makine A.Ş.’nin desteğiyle Yanmar&Solis bayilerinde yerini almaya başladı.

Yanmar&Solis Türkiye Van yetkili bayi Çınarbay Otomotiv
Yanmar&Solis Türkiye Van yetkili bayi Çınarbay Otomotiv, satış sürecini başarıyla tamamladı ve Yanmar YM347A model traktörü Abdullah Yıldız’a teslim etti.

Yanmar, Türkiye üretimi ilk Yanmar traktör teslimatını İzmir’de ürettiği Yanmar YM347A modeliyle gerçekleştirdi

Yakın zamanda Türkiye üretimi ilk Yanmar markalı traktör satışını gerçekleştiren Yanmar Turkey Makine A.Ş., tarım sektöründe yüksek teknolojileriyle Türkiye’deki çiftçilere üst düzey bir deneyim sunmaya devam ediyor. Bu heyecan verici yolculuğun bir parçası olarak Mayıs ayından itibaren Türkiye’deki çiftçilerin beğenisine sunulan Yanmar traktörleri, sektörde önemli bir dönüm noktasını temsil ediyor. Yanmar, Türkiye’de üretilen markasına ait ilk traktör satışını, İzmir’de ürettiği Yanmar YM347A model traktör ile gerçekleştirdi. Van-Çaldıran ilçesinde gerçekleşen bu özel anı taçlandıran kişi ise Abdullah Yıldız oldu. Yanmar&Solis Türkiye Van yetkili bayi Çınarbay Otomotiv, satış sürecini başarıyla tamamladı ve Yanmar YM347A model traktörü Abdullah Yıldız’a teslim etti.

Türkiye’deki çiftçilere yönelik, ileri teknolojiyle donatılmış traktörlerin yanı sıra, Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu pazarına uygun YM modellerinin tasarım ve üretimi ile öncü bir rol oynamaya devam eden Yanmar, yüksek performans ve kullanım kolaylığıyla verimli tarım uygulamalarına katkıda bulunmak ve Türkiye’nin tarım sektöründeki başarısını artırmayı amaçlıyor. Yanmar, gelecekte üreteceği daha fazla yenilikçi teknolojileriyle, tarım sektöründeki konumunu güçlendirmeyi, yerelde ve ihracatta pazar payını büyütmeyi hedefliyor.

Murat Balkan Kanbir: “Yeni nesil motorlarımız ile, performans, ve sadelik Yanmar YM serisinde bir araya geliyor

Yanmar Turkey Makine A.Ş. Tarım İş Kolu Müdürü Murat Balkan Kanbir, “Yanmar Turkey Makine A.Ş. olarak İzmir tesislerimizde ürettiğimiz, ileri teknoloji Faz 5 (StageV) Yanmar motoru ile donanmış, çevre dostu Yanmar markalı traktörlerimizi, mayıs ayı itibariyle çiftçilerimizin beğenisine sunmaktan dolayı son derece heyecanlıyız. Konfor ve yeni nesil motor teknolojisini bir arada sunan YM347 ve YM359 modellerimiz, göz kamaştıran kompakt yapıları ve Faz 5 (StageV) emisyon sınıfı motorlarıyla tüm bayilerde yerini almaya başladı. Türkiye üretimi olarak ilk kez teslimatını gerçekleştirdiğimiz Yanmar YM serisi, İzmir Torbalı’daki fabrikamızda 47 ve 59 beygir gücüne sahip bir şekilde montaj hattından çıkıyor. Türkiye’de üretilen traktörler, Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri’ne ihraç ediliyor. Yanmar Turkey Makine A.Ş. olarak, önümüzdeki dönemde tarım makineleri ve ekipmanları alanında yerelde ve ihracatta pazar payımızı büyütmeyi amaçlıyoruz. Bu kapsamda önemli adımlar atmayı sürdüreceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz