Yanmar Turkey, yeni traktör modelleri ve tarım ekipmanları ile Konya Tarım Fuarı’nda

0
231
Yanmar Turkey
Yanmar Turkey, Türkiye Tarım sektörünün önde gelen fuarlarından biri olan Konya Tarım Fuarı’nda yeni Yanmar ve Solis marka traktörleri ile YTAgri tarım ekipmanlarını çiftçilerle buluşmaya hazırlanıyor.

1912 yılında Japonya’da kurulan motor devi Yanmar’ın tam iştiraki olan Yanmar Turkey, tarım makineleri alanında Türkiye’nin önde gelen fuarlarından biri olan Konya Tarım Fuarı’nda ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. İzmir’in Torbalı ilçesinde yer alan 23 bin metrekare büyüklüğündeki traktör üretim tesisinde üretilen Stage V motora sahip 47-60 beygir gücünde Yanmar marka traktörler ile 16-90 beygir arası güce sahip Solis marka traktörlerini sergileyecek Yanmar Turkey, aynı zamanda global iş ağının desteği ve geniş ürün portföyü ile kalite, sağlamlık ve fonksiyonelliği bir arada bulunduran uluslararası markası YTAgri tarım ekipmanlarını da sergileyecek.

Türkiye pazarının yanı sıra Orta Asya, Doğu Avrupa, Afrika, Ortadoğu, Japonya ve Asya-Pasifik ülkelerine de ihraç edilen YTAgri tarım makine ve ekipmanları, toprak işleme, balya-yem grubu kategorilerinde uzmanlaşan firma; ara çapa, çizel, dip kazan, yem karma, balya makinası, kültivatör gibi ürünleri ile uzun ömürlü kullanıma sahip olması ile biliniyor.

Konya Tarım Fuarı, 5-9 Mart tarihleri arasında düzenlenecek

Bu yıl 5 – 9 Mart tarihleri arasında 66 bini kapalı, 24 bini açık toplam 90 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek olan fuarda, traktör ve tarım ekipmanları başta olmak üzere, geleneksel ve organik tarım araçlarının sergilenirken çiftçiler, üreticiler, sera sahipleri ve yabancı yatırımcıların fuara yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Yanmar Turkey, 1. Hol 102 No’lu stantta yer alacak

Yanmar ve Solis marka traktörler ve YTAgri tarım ekipmanları ile fuarda yer alacak olan Yanmar Turkey, 1. Hol’de yer alan 102 numaralı stantta çiftçileri ağırlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz