Volvo Trucks, Volvo FH’nin sürülebilirliğini ve yakıt verimliliğini alışılmadık bir yaklaşımla vurguluyor

0
913
volvotrucks-love
Volvo Trucks'ın yeni filminde, I-Save özellikli Volvo FH'ın sürülebilirliğini ve yakıt verimliliğini vurgulamak için iki kamyon arasındaki bir aşk hikayesi kullanılıyor.

Kamyon şoförleri arasında yakıt verimliliği ve sürüş keyfi çoğu zaman iki zıt şey olarak görülüyor. Basitçe söylemek gerekirse, ikisine de sahip olunamaz. Ancak Volvo‘nun yakıt tasarrufu sağlayan yenilikleri ile eğlence ve verimlilik gerçekten de birleştirilebiliyor. Bu, şirketin iki Volvo FH kamyon arasındaki bir aşk hikayesine odaklanan en son animasyon filminde gösteriliyor.

Film; turbo compound motor, I-Shift, I-See, I-Torque ve ayrıca geliştirilmiş aerodinamik tasarım dahil olmak üzere yakıt tasarruflu I-Save paketini oluşturan ürün özelliklerini daha önce hiç görülmemiş bir şekilde vurguluyor.

2019 yılında müşterilere sunulan I-Save paketi, o zamandan beri Volvo Trucks için bir satış başarısı oldu. Özellikleri bir araya geldiğinde yakıt ekonomisinde yüzde 13’e varan iyileştirmeler elde edilebiliyor.*

Volvo Trucks Motorlar Ürün Müdürü Peter Franzén, konuyla ilgili olarak “I-Save özellikleriyle gurur duyuyoruz ve bu aşk hikayesiyle bu özelliklere hak ettikleri ilgiyi vermek istiyoruz. Müşterilerimiz için I-Save, olağanüstü yakıt ekonomisi ve mükemmel sürülebilirlik anlamına geliyor ve bugün sattığımız Volvo FH kamyonların çoğu I-Save ile donatılmış durumda.

Film Hırvatistan’da çekildi ve gerçek hayattaki tüm sürüşler kapalı bir alanda güvenli koşullar altında yapıldı.

volvotrucks-love-film
Film Hırvatistan’da çekildi ve gerçek hayattaki tüm sürüşler kapalı bir alanda güvenli koşullar altında yapıldı.

*2019’da I-Save’in kullanıma sunulmasından önceki tüketim seviyeleriyle karşılaştırıldığında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz