Volvo Trucks orijinal yedek parçaları artık iki yıl garantili

0
607

Müşterilerine uçtan uca hizmet sunma vizyonuyla faaliyetlerine devam eden Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks markası yedek parça garanti süresini iki yıla çıkardı.

Müşterilerine daha iyi hizmet sunma amacıyla uzatılan garanti süresi işçilik, etkilenen diğer yedek parçalar ve yurtiçi/yurtdışı yol yardım hizmetlerini de kapsıyor. İki yıl ve/veya sınırsız kilometre orijinal yedek parça garantisi sadece Volvo Trucks yetkili servislerinde geçerli oluyor. Yüksek teknoloji ve kalite ile üretilen Volvo yedek parçaları ile araçların ömrü uzarken, servis maliyetleri de düşüyor böylece işletme maliyetleri de azalıyor.

Etkili arıza bulma sistemleri, özel servis takımları ve en güncel servis anlayışıyla donatılan Volvo Trucks yetkili servislerindeki teknisyenler de en son teknolojik gelişmeleri yakalamak üzere düzenli olarak eğitimlerden geçiyor.

Yetkili Volvo Trucks servis ağında çalışan yetkin teknisyenler tarafından takılması kaydıyla geçerli olan iki yıllık garanti süresi aynı zamanda, iki yıllık işçilik garantisi, iki yıllık yol yardımı ile iki yıl boyunca arızalı parçanın etkilediği diğer parçaları da kapsıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here