Vespa’dan İtalyan Başkonsolosluğu’nda yeni model tanıtımı

0
334
Kagan-Dagtekin-Elena-Clemente
Vespa Türkiye, İtalya Başkonsolosluğu’nun yaz bahçesinde İtalya Başkonsolosu Elena Clemente'nin yüksek müsaadeleri ve Doğan Trend Otomotiv Grubu Lideri Kağan Dağtekin’in ev sahipliğinde özel bir davet gerçekleştirdi.

Her dönem popüler kültür ve sosyal hayata damgasını vuran Vespa, İtalyan Başkonsolosluğu’ndaki davetinde iş, sanat, cemiyet, moda ve medya dünyasındaki Vespaseverleri bir araya getirdi. Vespa Türkiye’nin, markanın sahip olduğu köklü geçmişi, renkli dünyası ve yepyeni modellerinden ilhamla kurguladığı gece İtalya Başkonsolosu Elena Clemente‘nin yüksek müsaadeleri ve Doğan Trend Otomotiv Lideri Kağan Dağtekin’in ev sahipliğinde gerçekleşti. “Hayat Vespa ile Güzel” mottosundan yola çıkarak tasarlanan gecede açılış konuşmasını yapan Dağtekin, “Vespa özgürlüğü temsil ediyor. Tüm dünyada 7’den 70’e din, dil, ırk fark etmeksizin herkesin ortak tutkusu. Vespa bir aşk çocuğu. Böyle bir markayı temsil etmek grubumuz için büyük şans” dedi. Gecede yeni modellerini tanıtan Vespa, dünyaca ünlü sanatçı Justin Bieber Vespa modelini ve Pic nic 125 modelini Vespa hayranlarıyla buluşturdu. İtalyan müzikleri ve lezzetleri eşliğinde geç saatlere kadar devam eden geceye iş, sanat, cemiyet, moda ve medya dünyasından Vespaseverler eşlik etti. Vespa hayranları tarafından ilgi gören geceye Ezgi Mola, Serkan Çayoğlu, Özge Gürel, Fırat Çelik, Meltem Cumbul, Didem Soydan, Umut Eker, Ahu Yağtu, Eda ve Ferhat Zamanpur, Özlem ve Gökhan Avcıoğlu, Caner Erdeniz ve Bedirhan Soral gibi ünlü simalar katıldı.

İki yeni model tanıtıldı: Justin Bieber x Vespa & Vespa Pic Nic 125

Dünyaca ünlü sanatçı Justin Bieber’ın Vespa için tasarladığı model, Türkiye’de ilk kez bu davette tanıtıldı. Dünyanın en ünlü pop yıldızı ile Vespa’nın buluşması bir tesadüf değil. Uzun yıllar boyunca gerçekleştirdiği projeler, tasarım anlayışı, canlı ve çekici renkleriyle müzik ve gençlik dünyasına yakın bir marka olan Vespa ile tarz ve tasarımı her zaman ilham kaynağı olarak alan Justin Bieber’in bir araya gelişi kusursuz bir ortaklık olarak dikkat çekiyor. 

Klasiğin dışında bir tasarıma sahip olan Vespa Pic Nic 125 modelinde ise dikkatleri üzerine çeken hasır piknik sepeti oluyor. Vespa ‘’Doğru sepet olmadan hiçbir piknik tamamlanamaz’’ mottosuyla çıktığı bu yolda herkesi günlük rutinlerinin dışına çıkmaya davet ediyor. Vespa Pic Nic, birbirinden özel aksesuarlarıyla hem özel bir tasarıma sahip hem de konforu ön planda tutuyor. Piknik sepetinin hasır dış yüzeyi, çıkarılabilir soğutucu çantası ve suya dayanıklı hasır piknik örtüsü her zaman ve her yerde yeşille buluşmanız için hazır olmanızı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz