UND, Sofya Büyükelçisi Aylin Sekizkök’ü ziyaret etti

0
199
und-sofya-buyukelcisi-sayin-aylin-sekizkok-ziyaret-etti-12
UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel ve İcra Kurulu Üyesi Kadir Çirkin, 11 Eylül 2020 tarihinde Türkiye'nin Sofya Büyükelçisi Aylin Sekizkök’ü makamında ziyaret etti.

UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel ve İcra Kurulu Üyesi Kadir Çirkin, 11 Eylül 2020 tarihinde Türkiye’nin Sofya Büyükelçisi Aylin Sekizkök’ü makamında ziyaret etti. UND heyetini çok büyük bir memnuniyetle karşıladığını ifade eden Büyükelçimiz sektörün sorunlarını çok yakından takip ettiğini dile getirerek, geçirilen zorlu süreçte hem sürücülerin hem de firmaların Bulgaristan’da karşılaştığı problemlerle bire bir ilgilendiğini ifade etti.

UND heyetini dinleyen Büyükelçi Sekizkök, sektörün karşılaştığı zorluklar hakkında bilgi aldı ve bu bilgileri mevkidaşları nezdinde gündeme getireceğini ifade etti. Ayrıca, Aylin Sekizkök, lojistik alanında karşılaşılan sorunların çözümü yönünde gösterdiği yakın işbirliği için UND yetkililerine teşekkürlerini dile getirdi.

UND, Bulgaristan’da sektörün karşı karşıya kaldığı sorunlara çözüm bulabilmek amacıyla gerçekleştirilen ziyaret esnasındaki ilgileri ve dernek ile sağlanan işbirliği ve destekler için başta Büyükelçi Aylin Sekizkök olmak üzere, Sofya Büyükelçiliği Müsteşarı Erman Topcu’ya ve Sofya Ticaret Müşaviri Sinem Taştan’a teşekkürlerini arz etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here